دوشنبه 16 فوریه 2009 17:22
قلی پور :تدفين شهدا در دانشگاه‌ها موجب انتقال فرهنگ شهادت و ايثار به دانشجويان مي‌شود

دبير انجمن اسلامي دانشگاه صنعتي اميركبير با اعلام حمايت انجمن اسلامي دانشگاه اميركبير از تدفين شهداي گمنام در اين دانشگاه، گفت: تدفين شهدا در دانشگاه‌ها باعث انتقال فرهنگ شهادت و ايثار به دانشجويان مي‌شود. آرش قلي‌پور دبير انجمن اسلامي دانشگاه صنعتي اميركبير در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس در خصوص تدفين شهداي گمنام در فضاي […]

دبير انجمن اسلامي دانشگاه صنعتي اميركبير با اعلام حمايت انجمن اسلامي دانشگاه اميركبير از تدفين شهداي گمنام در اين دانشگاه، گفت: تدفين شهدا در دانشگاه‌ها باعث انتقال فرهنگ شهادت و ايثار به دانشجويان مي‌شود.

آرش قلي‌پور دبير انجمن اسلامي دانشگاه صنعتي اميركبير در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس در خصوص تدفين شهداي گمنام در فضاي دانشگاه، با تأييد چنين اقدامي اظهار داشت: تدفين شهداي گمنام در فضاي دانشگاه از جمله اقدامات مثبتي است كه در چند سال اخير اجرا مي‌شود.
وي ادامه داد: براي زنده نگه داشتن و نزديك‌تر شدن دانشگاه و دانشجويان به فرهنگ شهادت چنين اقداماتي بسيار موثر است.
اين فعال دانشجويي با اعلام حمايت انجمن اسلامي دانشگاه صنعتي اميركبير از تدفين شهداي گمنام در اين دانشگاه، تاكيد كرد: انجمن اسلامي از حاميان جدي تدفين شهدا در اين دانشگاه است.
قلي‌پور افزود: انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه اميركبير تمام توان خود را براي هر چه بهتر و با شكوه‌تر برگزار شدن اين مراسم ارزشمند به كار خواهد گرفت.
وي با دعوت از اساتيد، نخبگان و دانشجويان كشور براي شركت در مراسم تدفين شهدا، يادآور شد: رهبر معظم انقلاب در تدفين شهدا در دانشگاه تهران، اين اقدام را تاييد و آن را متعهدانه و قابل دفاع خواندند.
دبير انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه صنعتي اميركبير، تدفين شهدا در دانشگاه‌ها را داراي فلسفه و قابل دفاع خواند و گفت: تدفين شهدا در انتقال فرهنگ شهادت و ايثار بسيار موثر است و چنين اقداماتي به توجه دانشجويان به فرهنگ از خود گذشتگي و ايثار كمك مي‌كند.

کاروان طریق القدس

آرشیو