سه‌شنبه 17 فوریه 2009 14:06
نوروزی : دانشجويان از تدفين شهدا در دانشگاه‌ها استقبال مي‌كنند

ابراهيم نوروزي عضو شوراي مركزي انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس گفت: خاكسپاري شهدا در دانشگاه‌ها امري بسيار مفيد در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است، چرا كه خود حضور شهدا در دانشگاه‌ها محيط را متبرك مي‌كند و فضا را براي رشد آماده مي‌كند. وي افزود: شهدا […]

ابراهيم نوروزي عضو شوراي مركزي انجمن اسلامي دانشجويان مستقل دانشگاه صنعتي شريف در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس گفت: خاكسپاري شهدا در دانشگاه‌ها امري بسيار مفيد در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است، چرا كه خود حضور شهدا در دانشگاه‌ها محيط را متبرك مي‌كند و فضا را براي رشد آماده مي‌كند.
وي افزود: شهدا تأثير خودشان را مي گذارند اما اكتفا كردن به اين طرح كاري اشتباه است چرا كه اين امري لازم براي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است اما كافي نيست و در كنار آن بايد كارهاي گسترده ديگري هم انجام شود.
اين فعال دانشجويي اظهار داشت: طرح تدفين شهدا در دانشگاه‌ها كاري است كه به شدت مورد استقبال دانشجويان قرار گرفته است و اگر هم اختلافي است به دليل عملكرد نادرست متوليان اين امر است.
وي افزود: البته لازم به ذكر است افراد معدودي هستند كه به صورت سازمان‌دهي شده قصد دارند تا فضاي مخالفت را در دانشگاه‌ها ايجاد كنند كه به ياري خداوند متعال هيچ وقت كاري از پيش نخواهند برد.

کاروان طریق القدس

آرشیو