سه‌شنبه 17 فوریه 2009 17:26
حيدر پناه : تدفين شهدا در دانشگاه كرامت و عزت دانشجويان را بالا مي‌برد

اكبر حيدر پناه دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه تبريز در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، گفت: عده انگشت‌شماري كه با تدفين شهدا در دانشگاه مخالفت مي‌كنند در حقيقت حرمت خون شهيدان را نمي‌دانند. وي ادامه داد: با دفن شهدا در دانشگاه در حقيقت به خودمان كرامت و عزت مي‌بخشيم و اين مسئله موجب مي‌شود […]

اكبر حيدر پناه دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه تبريز در گفتگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، گفت: عده انگشت‌شماري كه با تدفين شهدا در دانشگاه مخالفت مي‌كنند در حقيقت حرمت خون شهيدان را نمي‌دانند.
وي ادامه داد: با دفن شهدا در دانشگاه در حقيقت به خودمان كرامت و عزت مي‌بخشيم و اين مسئله موجب مي‌شود كه مقام دانشگاه و دانشجويان بالا برود.
دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه تبريز ادامه داد: مخالفت عده‌اي قليل با تدفين شهدا ناشي از تفكر غير اسلامي و غير ديني آنها بوده و اين عده ارزشي براي خاك وطن و مليت ايراني اسلامي خود قائل نيستند.
حيدرپناه با اشاره به بركات تدفين شهدا در محيط دانشگاه، اظهار داشت: هدف نهايي ما پياده كردن اسلام ناب محمدي بوده و با تدفين شهدا در دانشگاه مي‌توانيم فرهنگ شهادت طلبي را در ميان دانشجويان ترويج دهيم و اين كار يك حركت مافوق فرهنگي است.
وي در پايان خطاب به مخالفين تدفين شهدا در فضاي دانشگاه‌ها گفت: بايد از كساني كه با تدفين شهدا مخالفت مي‌كنند اين سوال پرسيده شود كه اگر آنها براي پاسداري از كشور به جبهه‌ها نمي‌رفتند آيا دانشجويان مي‌توانستند در اين آرامش به زندگي و درس خواندن خود ادامه دهند، پس دانشجويان بايد قدر‌دان خون شهدا بوده و استقبال خوبي از حضور آنها انجام دهند.
کاروان طریق القدس

آرشیو