سه‌شنبه 17 فوریه 2009 17:33
انتقاد همسر اردوغان از جنايات رژيم صهيونيستي

به نقل از خبرگزاري “آناتولي ” تركيه، “امينه اردوغان “، همسر “رجب طيب اردوغان “، نخست وزير تركيه در سخنراني خود در همايشي با عنوان “زن و توسعه ” اظهار داشت: پايه و اساس هر تمدني عدالت است و بدون عدالت هيچ تمدني نمي‌تواند سرپا باقي بماند. وي با ابراز تاسف از اينكه جهان معاصر […]

به نقل از خبرگزاري “آناتولي ” تركيه، “امينه اردوغان “، همسر “رجب طيب اردوغان “، نخست وزير تركيه در سخنراني خود در همايشي با عنوان “زن و توسعه ” اظهار داشت: پايه و اساس هر تمدني عدالت است و بدون عدالت هيچ تمدني نمي‌تواند سرپا باقي بماند.
وي با ابراز تاسف از اينكه جهان معاصر نتوانسته عدالت لازم بين انسانها را برقرار سازد به اشغالگريها، تجاوزها، تروريسم و نژادپرستي بين اقوام مختلف اشاره كرد و افزود: برخي قدرتها كه سلاحهاي كشتار جمعي را عليه بشريت به كار مي‌برند به جاي عقب‌نشيني از اين مواضع انتظار دارند مظلومين در برابر آنان عقب‌نشيني كنند.
وي در همين راستا با اشاره به جنايات رژيم صهيونيستي در نوار غزه عليه زنان و كودكان و مردم مظلوم فلسطين گفت: آغوش هيچ مادري در جهان مستحق بمبهاي فسفري يا موشك نيست. هيچ كودكي مستحق اين نيست كه باران بمب از آسمان را بر سر خود نظاره كند.
کاروان طریق القدس

آرشیو