چهارشنبه 18 فوریه 2009 06:09
مصر پايگاه جديد منافقين بعد از اخراج از عراق؟

منابع عراقي فاش كردند : سران گروهك تروريستي منافقين موافقت مقامات مصري را براي تاسيس اردوگاهي به منظور استقرار عناصر اين گروهك از عراق به اين كشور به دست آوردند. به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از خبرگزاري براثا منابع مطلع از اخبار موجود در بين اعضاي گروهك تروريستي منافقين اعلام كردند: سركرده هاي اين […]

منابع عراقي فاش كردند : سران گروهك تروريستي منافقين موافقت مقامات مصري را براي تاسيس اردوگاهي به منظور استقرار عناصر اين گروهك از عراق به اين كشور به دست آوردند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از خبرگزاري براثا منابع مطلع از اخبار موجود در بين اعضاي گروهك تروريستي منافقين اعلام كردند: سركرده هاي اين گروهك تروريستي درتلاش هستند تا سران برخي از كشورهاي منطقه را براي تاسيس اردوگاهي به جاي اردوگاه اشرف در عراق راضي كنند.

به گفته اين منابع گروهك تروريستي منافقين هنگامي تصميم به اين اقدام گرفت كه دولت عراق بر اخراج اعضاي اين گروه از خاك اين كشور اصرار كرد.

منابع مذكور درعين حال فاش كردند: سران اين گروهك تصميم گرفتند تا در مصر اردوگاهي به جاي اردوگاه اشرف در خاك عراق تاسيس كنند و به اين وسيله بتوانند از متلاشي شدن عناصر خود يا پناهندگي آنان به كشورهاي اروپايي يا حتي بازگشت آنان به ايران جلوگيري كنند.

پيش از اين موفق الربيعي مشاور امنيت ملي عراق اعلام كرد: دولت عراق لزوم پايان دادن به حضور اعضاي گروهك منافقين و ترك فوري خاك عراق را به سازمان گروهك تروريستي منافقين ابلاغ كرد.

منابع مذكور همچنين خاطر نشان كردند: سران گروهك تروريستي منافقين با كمك برخي كشورهاي مخالف با ايران تصميم گرفتند تا در يكي از كشورهاي منطقه خاورميانه و به دور از خاك ايران با هدف جلب حمايت باراك اوباما رئيس جمهوري جديد آمريكا مستقر شوند.

اين منابع مدعي شدند: با توجه به تنش به وجود آمده بين تهران و قاهره به ويژه بعد از حمله صهيونيستي به غزه مقامات مصري موافقت خود را براي ايجاد اردوگاهي براي گروهك تروريستي منافقين اعلام كردند.

کاروان طریق القدس

آرشیو