شنبه 21 فوریه 2009 05:37
قالیباف: چهار سال وقت می‌خواهم

به گزارش شبکه ایران، شهردار تهران در مراسم آغاز به کار 105 دستگاه اتوبوس جدید دو کابین خارجی BRT برای خطوط یک و 3 تندرو افزود:ما برای اداره شهر در حوزه حل مشکل ترافیک، آلودگی هوا و اعصاب خردی مردم یک برنامه در طول دوره‌ای چهار ساله داریم که آنرا کم کم به مردم گزارش […]

به گزارش شبکه ایران، شهردار تهران در مراسم آغاز به کار 105 دستگاه اتوبوس جدید دو کابین خارجی BRT برای خطوط یک و 3 تندرو افزود:ما برای اداره شهر در حوزه حل مشکل ترافیک، آلودگی هوا و اعصاب خردی مردم یک برنامه در طول دوره‌ای چهار ساله داریم که آنرا کم کم به مردم گزارش می‌دهیم. این در حالیست که اگر از من به عنوان فردی مسئول حمایت‌های لازم صورت گیرد ظرف چهار سال آینده حتما به نقاط قابل قبول می‌رسیم.

قالیباف درباره کاهش بودجه پیشنهادی حمل و نقل دولت به مجلس گفت: من نمی‌دانم باید به کجا توجه کنیم. بهتر است برگردید و نگاهی به قوانین بیاندازید، مگر در بحث قانون حمل و نقل عمومی دولت مکلف نشد هر سال و در عرض 5 سال پیشنهاداتی بدهد اما اینکه بعدا اجرایی نمی‌شود دیگر دست من نیست.

شهردار تهران در ادامه با اذعان به وجود ظرفیت و توان فنی برای توسعه و گسترش مترو تهران گفت: امروز این ظرفیت در تهران وجود دارد تا بتوانیم در طول 6 سال 157 کیلومتر مترو به خطوط مترو تهران اضافه کنیم. بدین ترتیب که سالی 25 تا 26 کیلومتر از این خطوط ایجاد شود که شهرداری تهران و بخش خصوصی توان فنی این کار را دارند.

کاروان طریق القدس

آرشیو