شنبه 21 فوریه 2009 10:43
انساني: دفتر تحكيم از خاكسپاري شهدا در دانشگاه استقبال مي‌كند

عباس انساني دبير سياسي دفتر تحكيم وحدت در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس با اشاره به تدفين شهدا در فضاي دانشگاه‌ها اظهار داشت: شهدا با نهايت ايثار و از خودگذشتگي، جان خود را در راه ارزش‌ها و آرمان هاي انقلاب و اسلام فدا كردند و حضور شهيدان در دانشگاه‌ها نوعي تذكر براي همه ماست كه […]

عباس انساني دبير سياسي دفتر تحكيم وحدت در گفتگو با خبرنگار سياسي فارس با اشاره به تدفين شهدا در فضاي دانشگاه‌ها اظهار داشت: شهدا با نهايت ايثار و از خودگذشتگي، جان خود را در راه ارزش‌ها و آرمان هاي انقلاب و اسلام فدا كردند و حضور شهيدان در دانشگاه‌ها نوعي تذكر براي همه ماست كه بدانيم كساني رفتند تا ما امروز اينگونه راحت زندگي كنيم.
اين فعال دانشجويي حضور شهيدان در فضاي دانشگاه را داراي بركات زيادي دانست و تاكيد كرد: دانشجويان از تدفين شهدا در دانشگاه‌ها استقبال مي‌كنند.
دبير سياسي دفتر تحكيم وحدت گفت: دانشجويان خود را مديون شهدا مي‌دانند و در تبليغ راه شهدا از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد.
انساني با اعلام حمايت از تدفين شهدا در دانشگاه صنعتي اميركبير بيان كرد: دفتر تحكيم وحدت از خاكسپاري شهيدان در دانشگاه اميركبير حمايت و خواستار خاكسپاري شهيدان در ديگر دانشگاه‌ها نيز هست.

کاروان طریق القدس

آرشیو