شنبه 21 فوریه 2009 10:44
مسعودي: خاكسپاري شهيد در دانشگاه باعث تكريم اين دو جايگاه مي‌شود

محمد محمدي مسعودي دبير تشكيلات انجمن اسلامي دانشجويان مستقل در گفتگو با خبرگزاري فارس، در خصوص تدفين شهدا در دانشگاه اميركبير تهران گفت: طبق آموزه‌هاي ديني ما و طبق آيه قران “شهيد زنده است ” و ما اعتقاد داريم حضور شهيد در فضاي دانشگاه تاثير گذار است و روح جديدي را در دانشگاه مي‌دمد. وي […]

محمد محمدي مسعودي دبير تشكيلات انجمن اسلامي دانشجويان مستقل در گفتگو با خبرگزاري فارس، در خصوص تدفين شهدا در دانشگاه اميركبير تهران گفت: طبق آموزه‌هاي ديني ما و طبق آيه قران “شهيد زنده است ” و ما اعتقاد داريم حضور شهيد در فضاي دانشگاه تاثير گذار است و روح جديدي را در دانشگاه مي‌دمد.
وي تأكيد كرد: اين امر علاوه بر برقراري ارتباط تربيتي و معنوي بين شهيد با دانشگاهيان موجب تكريم جايگاه شهادت و دانشگاه در ميان قشر فرهيخته جامعه مي‌شود.
اين فعال دانشجويي تأكيد كرد: از آنجا كه جوانان امروز ما دوران جنگ و دفاع مقدس و امام(ره) را درك نكرده‌اند، وجود اين شهيدان مي‌تواند به عنوان الگو براي اين نسل از انقلاب تلقي شود.
دبير تشكيلات اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل اظهار داشت: تكريم ايثارگران و شهدا و همچنين خانواده كساني كه در راه آرمان‌ها و ميهنشان جانفشاني مي‌كنند در دنيا امري رايج است و در كشور ما هم دليلي براي مخالفت با خاكسپاري شهيد در دانشگاه وجود ندارد.

کاروان طریق القدس

آرشیو