چهارشنبه 24 ژوئن 2009 17:56
کمیته ایکس و به تمسخر گرفتن انقلاب مخملی
با ارتباطاتی که کمیته ایکس و نزدیکان موسوی (عطریانفر، حجاریان و احتمالا خاتمی) با بنیاد سوروس که مجری انقلاب های مخملی در کشورهای مختلف بود داشتند، برنامه تشکیک در انتخابات که از 3 ماه پیش به صورت گسترده شروع کردند. من خودم در دو سه تا از نمازجمعه های هاشمی بودم که می گفت: مسئولین باید به مردم اطمینان بدهندکه انتخابات سالم برگزار می شود وهمان کسی که مردم به او رای می دهند از صندوق در می آید و تازه همین حرف هایش را هم به آقا می چسباند. یعنی می گفت همانطوری که آقا گفته باید انتخابات سالم برگزار شود. که بعد از آن آقا به شدت به اینها اعتراض کردند و در جاهای مختلف می فرمودند که ما در این 30 ساله، 30 انتخابات داشته ایم و همگی سالم.

 
باز هم اجرای پروژه انقلاب مخملی در ایران به بن بست خورد. این بار به دست کمیته ایکس (اتاق جنگ روانی طرف مقابل). نمی دانم چرا اینها نمی فهمند که ایران با بقیه کشورهای جهان از زمین تا آسمان فرق دارد. مثلا کار حزبی به اندازه پشیزی در ایران اثر ندارد. نمونه اش همین کروبی که 4 سال کار کرد و به قول سخنگوی خودشان 2 میلیون عضو دارای کارت عضویت حزب اعتماد ملی داشتند ولی 333 هزار تا رای آورد. اگر خود من هم تایید صلاحیت می شدم و هیچ تبلیغاتی نمی کردم غیر از فیلم های تلویزیون و گفتگوی خبری و… تازه مناظره ها رو هم نمی رفتم بیشتر از این رای می آوردم. (قابل توجه دوستان، بنده هم جزء نامزدهای رد صلاحیت شده ریاست جمهوری دهم بودم که هیچ اعتراضی هم ندارم!)

اگر نگاهی به انقلاب های مخملی در کشورهای دیگر (اوکراین، گرجستان، قرقیزستان و…) بیندازیم، می بینیم که دقیقا همان پروژه دارد در ایران پیگیری می شود: انداختن جو امکان تقلب بعد از انتخابات، انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ هواداران کاندیدایی که آمریکا می خواهد رای بیاورد (این کار اثر روانی دارد و طرفداران آن کاندیدا مرتب این تصور را می کنند که اکثریت هستند)، اتهام زدن های مرتب به کاندیدای رقیب به دروغ گویی، فساد و … ، پخش کردن این شایعه که در انتخابات تقلب شده است و پافشاری بر آن، کشاندن مردم در خیابان ها به مدت یکی دو هفته در اعتراض به نتیجه انتخابات، فشار به حکومت برای ابطال انتخابات و برگزاری مجدد انتخابات، برگزاری مجدد انتخابات بر خلاف قانون اساسی آن کشور، رای آوردن کاندیدای آمریکایی در انتخابات مجدد با اختلاف کمی از نامزد رقیب.

با ارتباطاتی که کمیته ایکس و نزدیکان موسوی (عطریانفر، حجاریان و احتمالا خاتمی) با بنیاد سوروس که مجری انقلاب های مخملی در کشورهای مختلف بود داشتند، برنامه تشکیک در انتخابات که از 3 ماه پیش به صورت گسترده شروع کردند. من خودم در دو سه تا از نمازجمعه های هاشمی بودم که می گفت: مسئولین باید به مردم اطمینان بدهندکه انتخابات سالم برگزار می شود وهمان کسی که مردم به او رای می دهند از صندوق در می آید و تازه همین حرف هایش را هم به آقا می چسباند. یعنی می گفت همانطوری که آقا گفته باید انتخابات سالم برگزار شود. که بعد از آن آقا به شدت به اینها اعتراض کردند و در جاهای مختلف می فرمودند که ما در این 30 ساله، 30 انتخابات داشته ایم و همگی سالم. حتی در انتخابات هایی هم که برای برخی شبهاتی پیش آمده بود، نماینده فرستادیم و رفتند بررسی کردند و سلامت انتخابات تایید شد. این که انتخابات های جمهوری اسلامی سالم نیست را دشمنان می گویند اما برخی دوستان ( اشاره به هاشمی و …) و بعضی از کسانی که دوست دارند ملت به آنها توجه کنند (اشاره به کاندیداها) هم همین حرف ها را تکرار می کنند.

اما یک چیزی که حسابش را نکرده اند همین رهبری دینی در ایران است و دقیقا نقطه شکست این پروژه همین نکته است. نمی دانند که اگر رهبر انقلاب بخواهند کاری بکنند لااقل 2 – 3 میلیون بسیجی در این کشور داریم که حاضرند خودشان را فدای رهبری بکنند. (این اصلا شعار نیست چیزی است که با تمام وجود به آن اعتقاد دارم). یعنی باید حداقل 400 -500 هزار تا از این ها کشته شوند تا رهبری خانه نشین شود. امروز دیگر علی بی یاور نخواهد شد. نشانه اش رای 24 میلیونی به احمدی نژاد. یک چیز دیگری که اینها حسابش را نکرده اند این است که این نظام بر خون 300هزار شهید بنا شده است و براندازی نرم برای آن معنا ندارد. اگر بخواهند نظام را عوض کنند باید خون بدهند حداقل به همان تعداد. تازه جوانان این مملکت به تاسی از شهدا در دفاع برخواهند آمد و نخواهند گذاشت که به آرمان های نظام خللی وارد شود.

با نادیده گرفتن این مسائل می شود گفت کمیته ایکس تقریبا انقلاب مخملی و بنیاد سوروس را به تمسخر گرفته است! و در آخر هم با بی عرضگی خودش نخواهد توانست این پروژه را انجام دهد و آبروی ایران را پیش سوروسی ها خواهد برد که این ایرانی ها نتوانستند طرح یک انقلاب مخملی ساده که در چندین کشور امتحان شده و جواب داده  با این همه کمک تبلیغاتی و (احتمالا) مالی گسترده اجرا کنند!

 
به نقل از وبلاگ سیاه مشق (http://www.30ahmashgh.blogfa.com)
کاروان طریق القدس

آرشیو