چهارشنبه 08 جولای 2009 00:48
قتل کارمند وزارت کشور! سوژه ی قدیمی با آمار قدیمی تر!
گفتنی است خبر قتل کارمند وزارت کشور، پیش از این هم به همراه تصویر مقتول (!) توسط رسانه های دروغ پرداز منتشر شده بود. جالب است که این آمار، که ادعا می شود آمار واقعی انتخابات است، دقیقاً همان است که در نامه ی جعلی وزیر کشور ذکر شده بود. نامه ای که مدتی افشا (!) شدن آن، تیتر رسانه های مخالف بود.


ناتوانی در یافتن سوژه ی جدید برای زیر سوال بردن انتخابات بزرگ ملت ایران، رسانه های وابسته را بر آن داشت تا به تکرار اخبار قبلی خود -با انجام تغییرات جزئی در آن- بپردازند.
وب سایت «پیک نت» در خبری جدید با عنوان اطلاعات دریافتی درباره قتل کارمند وزارت کشور نوشت:
“محمد اصغری” سیسکو کار و مدرس سیسکو و مسئول امنیت شبکه وزارت کشور بود. دو روز بعد از انتخابات و بعد از اینکه خبر شمارش داخلی آرا در وزارت کشور به شرح زیر فاش شد:
افراد واجد شرایط رای: 49322412
افراد شرکت کننده در انتخابات: 42026078
تعداد آرای باطله: 387161
میرحسین موسوی خامنه 19075623
کروبی 13387104
محمود احمدی نژاد 5698417
محسن رضایی میرقائد 3754218
بدنبال این افشاگری، اصغری در یک حادثه عجیب رانندگی سوخت.
جالب است که این آمار، که ادعا می شود آمار واقعی انتخابات است، دقیقاً همان است که در نامه ی جعلی وزیر کشور ذکر شده بود.

نامه ای که مدتی افشا (!) شدن آن، تیتر رسانه های مخالف بود. و پیش از این، در خبری با عنوان دروغگویی و عوام فریبی تا کجا؟ بررسی نامه جعلی طرفداران موسوی آن را مورد بررسی قرار داده، و 11 مورد برای نشان دادن جعلی بودن آن را ذکر کرده بودیم.
گفتنی است خبر قتل کارمند وزارت کشور، پیش از این هم به همراه تصویر مقتول (!) توسط رسانه های دروغ پرداز منتشر شده بود، که بعد از مصاحبه ی مقتول (!) و تأکید بر زنده بودن خود، میزان صحت خبر منتشره مشخص شد! صحبت های مقتول (!) را اینجا بخوانید: شهیدان زنده‌اند الله اکبر!!

لازم به ذکر است که این خبر کذب، در سایت های بیگانه، که این روزها به پوشش رسانه ای کامل اغتشاشگران می پردازند، نیز منتشر شده است.
از جمله، می توان به سایت روزنامه ی مشهور انگلیسی «گاردین» اشاره کرد که این خبر را منتشر کرده بود.

ادعاهای مبنی بر تقلب در انتخابات در حالی صورت می گیرد که بعد از اعلام ریزآراء توسط وزارت کشور، ستادهای نامزد معترض نتوانستند مغایرتی بین ریزآراء اعلام شده و آمار ناظران خود سر صندوق ها مشاهده و اعلام کنند. و به جای آن، تنها با مطرح کردن گمانه زنی هایی مانند آنچه در این خبر یا اخبار قبلی مان در این زمینه + + مورد توجه قرار دادیم، سعی در به تعویق انداختن قبول شکست در انتخابات دارند. گمانه زنی هایی که تا کنون با بررسی دقیق هر یک از آنها، بی اساس بودن شان مشخص شده است.

کاروان طریق القدس

آرشیو