شنبه 18 جولای 2009 09:54
بيژن نوباوه: بحراني بودن شرايط كشور برداشت شخصي هاشمي است

بيژن نوباوه نماينده مردم تهران در مجلس درباره سخنان هاشمي مبني بر بحراني بودن شرايط كشور گفت كه بحراني بودن شرايط كشور برداشت شخصي وي است و متاسفانه برخي توهم بحراني جلوه دادن كشور را ايجاد مي‌كنند تا بهره برداري‌هاي خاص خود را از آن ببرند


بيژن نوباوه نماينده مردم تهران و عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس با اشاره به سخنان آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در خطبه‌هاي ديروز نماز جمعه تهران، گفت: مهمترين محور سخنان هاشمي در نماز جمعه رعايت قانون براي همه سلايق سياسي بود.
وي در ادامه به گوشه‌اي از سخنان هاشمي‌رفسنجاني كه بر آزادي زندانيان افرادي كه در اغتشاشات اخير دستگير شده اند تاكيد داشت، اشاره كرد و افزود: اساسا در جمهوري اسلامي زنداني سياسي نداريم و بسياري از دستگير شدگان يا اغتشاشگر بوده و يا آشوب‌ها را هدايت مي‌كردند از اين رو بايد محاكمه شده و بر اساس قانون به سزاي اعمال خود برسند.
نوباوه همچنين درخصوص سخنان رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مبني بر بحراني بودن شرايط كشور بيان داشت: بحراني بودن شرايط كشور برداشت شخصي آقاي هاشمي رفسنجاني است.
وي با تاكيد بر اينكه آنچه هاشمي رفسنجاني آن را بحران مي‌خواند در كشور وجود ندارد، ادامه داد: ايران اسلامي هم اكنون داراي ثبات كافي است و متاسفانه برخي توهم بحراني جلوه دادن كشور را ايجاد مي‌كنند تا بهره برداري‌هاي خاص خود را از آن ببرند.
عضو شوراي نظارت بر سازمان صدا و سيما با اشاره به انتقاد هاشمي رفسنجاني مبني بر اينكه “عمل نادرست صدا و سيما و يا چيزهاي ديگر باعث شد بذر ترديد در ذهن مردم پيش بي‌آيد “، اظهار داشت: بنده به عنوان يك عضو شوراي نظارت بر صدا و سيما تخلفي را از رسانه ملي در خصوص انتخابات مشاهده نكردم.
وي تصريح كرد: رسانه ملي حق مساوي را براي بيان ديدگاه‌ها و نظرات كانديداها فراهم كرده و همه آنان از اين فرصت به عمل استفاده كردند. اگر چه انتقاداتي نسبت به نوع ديد فرهنگي و اينكه مي‌توانست مناظره‌ها در شرايط بهتري برگزار شود، وجود دارد اما در مجموعه اقدام رسانه‌اي ملي در انتخابات بسيار خوب و پسنديده بود.

به نقل از خبرگزاری فارس

کاروان طریق القدس

آرشیو