یکشنبه 26 جولای 2009 09:11
یلماز: دانشجويان بدون تاثير از جوسازي مخالفان دولت نظرات خود را صريحا اعلام مي‌كنند

مسئول بسیج دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي «شبكه خبر دانشجو»، اصلي ترين معيار انتخاب مديران در دولت آينده را تطابق با گفتمان امام و رهبري دانست و اظهار داشت: دولت از بين كساني كه به صورت كامل در داخل خانواده انقلاب هستند، پر توان ترين آنها را مدنظر بگيرد

وي با تاكيد بر لزوم تعامل بين مديران دولت جهت انسجام بيشتر خاطرنشان كرد: البته اين مسئله نبايد باعث حذف برخي از چهره هاي برجسته انقلاب شود.

ما انتظار داريم دولت از تمام ظرفيت نيروهاي انقلاب، بخصوص در حوزه فرهنگ استفاده كند.

يلماز در خصوص مشاوره رئيس جمهور با نخبگان دلسوز نظام جهت آرايش كابينه آينده گفت: اين روزها شاهد آن هستيم عده اي با نام اصولگرايي به دنبال سهم خواهي از دولت براي ورود به كابينه هستند، اما جداي از اين افراد استادان انقلابي نيز وجود دارند كه صلاح نظام براي آنها در درجه اول اهميت قرار دارد كه رئيس جمهور بايد به صورت خصوصي نظرات آنها را دريافت و لحاظ كند.

وي با ابراز نگراني از آرايش تيم انتخاب كابينه اظهار داشت: يكي از خصوصيات مثبت رئيس جمهور تسليم نشدن در برابر فشارهاي سياسي است، ولي اصرار بيجا بر اين ويژگي مي تواند آن را به يك خصوصيت منفي تبديل كند.

در قضيه انتخاب مشايي به عنوان معاون اول رئيس جمهور انتظار امت حزب الله چيزي نبود كه بتوان به راحتي از كنار آن گذشت و آن را ناشي از جوسازي هاي رسانه اي خواند.

دانشجويان بسيجي از نزديك مسائل كشور را دنبال مي كنند و بديهي است ضمن قرار نگرفتن در فضاي رواني رسانه هاي مخالف دولت نظرات خود را با توجه به صلاح نظام اعلام مي كنند.

ما پيش از اين نظرات خود را در خصوص افرادي مانند مشايي، رحيمي و كردان به رئيس جمهور اعلام كردیم.

به نقل از شبکه خبر دانشجو

کاروان طریق القدس

آرشیو