جمعه 31 جولای 2009 20:48
300 شبكه تلويزيوني و ماهواره‌اي عليه اهل‌بيت(ع) فعالند

يك استاد دانشگاه گفت: در حال حاضر از هزار و 800 شبكه ماهواره‌اي كه در منطقه فعالند ، 300 شبكه آن فقط عليه اهل‌بيت برنامه‌سازي مي‌كنند. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از ماوا، حجت الاسلام نظري در هشتمين اردوي آموزش سياسي دانشجويان دختر ضمن توصيه به دانشجويان درباره هشياري نسبت به رسانه‌هاي ماهواره‌اي گفت: […]

يك استاد دانشگاه گفت: در حال حاضر از هزار و 800 شبكه ماهواره‌اي كه در منطقه فعالند ، 300 شبكه آن فقط عليه اهل‌بيت برنامه‌سازي مي‌كنند. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از ماوا، حجت الاسلام نظري در هشتمين اردوي آموزش سياسي دانشجويان دختر ضمن توصيه به دانشجويان درباره هشياري نسبت به رسانه‌هاي ماهواره‌اي گفت: اگر شما دانشجويان هوشيار نباشيد دشمنان در انجام نقشه‌هاي شوم خود موفق خواهند شد.
وي با اشاره به ضرورت استفاده از فضاي سايبر در حوزه مسائل ديني و مهدويت افزود: همان‌گونه كه غربي‌ها از فضاي سايبر به بهترين روش ‌استفاده مي‌كنند شما هم مي‌توانيد با راه‌اندازي سلسله وبلاگ‌هايي در موضوعات مهدويت و مهدي‌شناسي نهضت بزرگي را در اين زمينه آغاز كنيد و با تفكر و انديشه در راه انعكاس فرهنگ نبوت و امامت حركت كرده و استعدادهاي خود را در را ه خدمت به ائمه مورد استفاده قرار دهيد.
اين استاد دانشگاه با بيان اينكه دشمنان، امروز ديگر از ابزارهاي سخت براي انتقال مفاهيم استفاده نمي‌كنند، گفت: در فضاي سايبر كه آخرالزمان 5/ 1ميليون صفحه در موضوع مهدويت و مسيح موعود 18 ميليون صفحه وجود دارد، دانشجويان ما بايد از اين فضا استفاده كنند و عقب نمانند. دانشگاهيان بايد در فضاي سايبر در عرصه معرفي مهدويت جلودار باشند.
نظري تاكيد كرد: دانشجويان و دانشگاهيان بايد با استفاده از ابزارهاي مختلف اعم از اينترنت، سايت ، موبايل، و مبحث هاي معرفتي در راه گسترش فرهنگ مهدويت فعاليت كنند.
وي شبيه سازي در مهدويت را يكي از ترفندهاي دشمنان مسلمانان و تشيع در حال حاضر خواند و گفت: اين ترفند، همان ترفندي بود كه از زمان بني‌اميه عليه حضرت علي(ع) و شيعيان راه افتاد كه خطري جدي است. در حال حاضر موضوعاتي مثل مهدويت، حجاب، انديشه اسلامي و … در حال انجام است كه هوشياري شما و انديشمندان را مي‌طلبد.
وي ادامه داد: اين جريان تلاش مي كند با تحريف برخي مطالب و مطرح كردن برخي مباحث فرعي و پنهان كردن مباحث اصلي، اهداف خود را دنبال كنند. آنها هم چنين در موضوع مهدويت، بر فرعيات حساس مي كنند تا از اصول غافل شويم.
اين محقق و صاحب نظر حوزه مهدويت در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به نقش مهدويت در وحدت نيروهاي نظام گفت: مهدويت يكي از موضوعاتي است كه مي توان با فعاليت در آن فضاي به وجود آمده پس از انتخابات دهم را به فضاي وحدت و همدلي تبديل كرد.
کاروان طریق القدس

آرشیو