دوشنبه 14 سپتامبر 2009 16:03
اخلالگران در راهپيمايي روز قدس با برخورد فرزندان غيور ملت مواجه خواهند شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، در آستانه فرارسيدن روز جهاني قدس و خيزش جهان اسلام، بويژه ملت رشيد و فهيم ايران اسلامي در حمايت از قدس و محكوميت رژيم صهيونيستي و حاميان غربي و عربي آن، در اطلاعيه‌اي به كساني كه قصد رخنه و ايجاد انحراف و تفرقه بين صفوف يكپارچه مردم دارند هشدار داد. به […]

سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، در آستانه فرارسيدن روز جهاني قدس و خيزش جهان اسلام، بويژه ملت رشيد و فهيم ايران اسلامي در حمايت از قدس و محكوميت رژيم صهيونيستي و حاميان غربي و عربي آن، در اطلاعيه‌اي به كساني كه قصد رخنه و ايجاد انحراف و تفرقه بين صفوف يكپارچه مردم دارند هشدار داد. به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي؛ در بخشي از اين اطلاعيه آمده است: ملت شريف و انقلابي ايران! برخي اخبار و گزارشات دريافتي حكايت از برنامه‌ريزي شبكه‌‌هاي بيگانه بويژه سازمان جاسوسي رژيم صهيونيستي در ايجاد اختلال و انحراف در حركت توفنده و يكپارچه شما مردم عزيز و آگاه عليه رژيم اشغالگر قدس دارد.
اين اطلاعيه مي‌افزايد: دشمنان انقلاب و نظام و شكست‌خوردگان عرصه انتخابات اخير در تلاش هستند براي انتقام از مردمي كه با خلق حماسه 22 خرداد و حضور بي نظير 85 درصدي خود، فصل نويني در روند پيشرفت و تعالي كشور گشوده‌اند، باحركات خاص و شعارهاي انحرافي و استفاده از نماد‌هاي فريبنده رنگين و عمل كردن به نسخه رسانه‌هاي بيگانه و صهيونيستي در صفوف متحد مردم اخلال ايجاد كرده و شعارهاي واحد و كوبنده ملت عليه اشغالگران سرزمين فلسطين را به شعارهاي انحرافي و مورد رضايت آمريكايي‌ها و صهيونيست‌ها مبدل سازند.
اين اطلاعيه با اشاره به تبليغات هماهنگ برخي جريانهاي سياسي داخلي و دشمنان خارجي در ترغيب اغتشاشگران و اراذل و اوباش سياسي براي تحت الشعاع قرار دادن هدف راهپيمايي روز جهاني قدس آورده است: بي ترديد با هوشمندي و هوشياري ملت ايران بويژه نسل جوان رؤياي باطل دشمنان منفور و ايادي فريب خورده آنان هرگز تعبير نخواهد شد و اقدامات آنان نه تنها تاثيري در عزم و اراده ضد صهيونيستي مردم ما نخواهد داشت بلكه آنان را در همراهي و همصدايي با ملت مظلوم و بيدفاع فلسطين مصمم تر ، منسجم تر و يكپارچه‌تر خواهد ساخت.
اين اطلاعيه در ادامه با اشاره به آگاهي و بصيرت ايرانيان و آمادگي فرزندان دلير و رشيد مردم در دستگاهها و نهادهاي امنيتي و انتظامي، بويژه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و بسيج براي رويارويي قاطع با هرگونه حركت انحرافي، ضد انقلابي و ضد مردمي تصريح كرده است: به اشخاص و جريان‌هايي كه در صدد ريختن آب به آسياب دشمن صهيونيستي هستند هشدار مي‌دهيم چنانچه قصد هرگونه اخلال و بي‌نظمي در راهپيمايي با شكوه روز قدس را داشته باشند با برخورد قاطع فرزندان شجاع و غيور ملت مواجه خواهند شد.
اين اطلاعيه در پايان از اقشار و آحاد مختلف ملت، بويژه مردم شريف تهران، خواسته است در صورت بروز هرگونه حركت انحرافي و مخل نظم و اهداف راهپيمايي روز قدس، هوشمندانه عرصه را براي عوامل بيگانه تنگ كرده و با حضور گستره خود، بعنوان پيشتاز نسبت به خنثي سازي توطئه سناريوي دشمنان اقدام و نيروهاي امنيتي و انتظامي را در انجام وظايف محوله ياري كنند.
کاروان طریق القدس

آرشیو