سه‌شنبه 29 سپتامبر 2009 19:22
روشن کردن حقایق تنها راه پیروزی

شیخان، معاون بسیج دانشجویی‌ دانشگاه‌های تهران، در مراسم رونمایی از ویژه نامه انعكاس بسیج دانشجویی دانشگاه امیركبیر با تاكید بر اینكه دانشجویان بسیجی و انقلابی در معرفی فرماندهان جبهه جنگ نرم باید كوشا باشند، تصریح كرد: وظیفه دانشجویان ما این است كه واقعیت را برای مردم روشن كرده چرا كه آنچه كه در این مسیر پیروز است، صداقت است.


به گزارش «شبكه خبر دانشجو»، شیخان، معاون بسیج دانشجویی‌ دانشگاه‌های تهران، امشب در مراسم رونمایی از ویژه نامه انعكاس بسیج دانشجویی دانشگاه امیركبیر با اشاره به اینكه هر جمع و هر گروهی كه برای آینده خود برنامه ریزی می كند قطعا اولین گام خود را تبیین وضع موجود قرار می دهد، اظهار داشت: اگر این حوزه خوب مشخص شود قطعا در پله های دیگر نیز به توفیقاتی می رسد.
وی افزود: باید بدانیم كه در حال حاضر در چه نقطه ای از تاریخ قرار داریم چرا كه لقبی كه از سوی رهبر معظم انقلاب به دانشجویان اختصاص یافته، ضروری است كه این عقبه برای ما به خوبی تبیین شود.
شیخان با بیان اینكه با مرور تاریخ متوجه می شویم كه آدم هایی كه همراه ائمه بودند انسان های انقلابی بودند، گفت: در طول این جریان، پرچم آرمانخواهی و استكبارستیزی نیز به رهبر كبیر انقلاب سپرده شد و اهداف ایشان همراه با یك جمع انقلابی استمرار پیدا كرد.
وی با اشاره به اینكه امروز هم عده ای داعیه دار این مسیر انقلابی هستند، خاطرنشان كرد: این عده و این جریان یك انقلاب نهایی را برای خود تعریف كرده اند، چرا كه ما می دانیم نقطه نهایی ما تشكیل حكومت اسلامی به دست حضرت مهدی(عج) خواهد بود.
معاون بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینكه آنچه كه در حال حاضر برای ما ملموس تر است دفاع مقدس می باشد، گفت: انسان هایی كه در جنگ تحمیلی جنگیدند و وارد میدان شدند، انسان های بسیجی و انقلابی بودند كه هویت آنان را تفكر بسیجی می ساخت.
شیخان با بیان این مطلب كه دشمنان انقلاب، امروز به این نتیجه رسیده اند كه رمز پیروزی ملت ایران تفكر انقلابی و تفكر بسیجی است و ملت را به سمت جلو می برد، اذعان داشت:‌ برای گسترش پیشرفت در هر عرصه ای باید این فرهنگ و تفكر را گسترش دهیم.
وی با بیان اینكه دانشجویان باید در چهار میدان؛ دانشگاه، منطقه، جامعه و صحنه بین الملل وارد شوند، گفت: اگر دانشجویان بخواهند در این چهار میدان نقش اساسی داشته باشند باید طرح و برنامه نیز داشته باشند.
شیخان ادامه داد: اگر قرار است كه دانشجویان بسیجی پیشتازتر از همه در جبهه جنگ نرم حضور داشته باشند باید فضای جبهه جنگ نرم را برای دانشجویان و مردم تبیین كنند.
وی با بیان اینكه ما باید بتوانیم عقبه جریان فتنه، نفاق و جبهه جنگ نرم را كاملا معرفی كنیم، خاطرنشان كرد:‌ رفتار عده ای در فضای سیاسی كشور تعارض داشت و این عده از دیدگاه ما نمی تواند جایگاهی برای خود تعریف كند.
شیخان با تاكید بر اینكه دانشجویان بسیجی و انقلابی در معرفی فرماندهان جبهه جنگ نرم باید كوشا باشند، تصریح كرد: وظیفه دانشجویان ما این است كه واقعیت را برای مردم روشن كرده چرا كه آنچه كه در این مسیر پیروز است، صداقت است.
معاون بسیج دانشجویی استان تهران در خصوص انتشار ویژه نامه انعكاس از سوی بسبیج دانشجویی دانشگاه امیركبیر گفت: نشریه انعكاس، تولید جمع دانشجویی است و می تواند الگوی موفقی برای دیگر دانشجویان دانشگاه های ما باشد.

کاروان طریق القدس

آرشیو