پنج‌شنبه 05 نوامبر 2009 07:19
13 آبان به یادماندنی دانشجویان

13 آبان امسال، یک 13 آبان به یادماندنی رقم خورد. 13 آبانی که دانشجویی ترین 13 آبان این سال ها بود. 13 آبانی که در آن دانشجویان مبارزه خود با آمریکا و اسلام آمریکایی به خوبی به نمایش گذاشتند… + گزارش تصویری: راهپیمایی دانشجویان و اساتید در دانشگاه امیرکبیر (13 آبان) روز چهارشنبه سیزدهم آبان، […]

13 آبان امسال، یک 13 آبان به یادماندنی رقم خورد. 13 آبانی که دانشجویی ترین 13 آبان این سال ها بود. 13 آبانی که در آن دانشجویان مبارزه خود با آمریکا و اسلام آمریکایی به خوبی به نمایش گذاشتند…

+ گزارش تصویری: راهپیمایی دانشجویان و اساتید در دانشگاه امیرکبیر (13 آبان)

روز چهارشنبه سیزدهم آبان، صدها نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسلام آمریکایی»، «دانشجو بیدار است، از آمریکا بیزار است»، «نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، «آمریکای فریبکار، نقاب سبز رو بردار» و… برائت خود را از استکبار جهانی نشان دادند. در ادامه گزارش تصویری این راهپیمایی دانشگاهیان امیرکبیر را مشاهده کنید.

+ گزارش تصویری: راهپیمایی به یاد ماندنی دانشجویان در تهران (13 آبان)

روز چهارشنبه سیزدهم آبان،دانشجویان دانشگاه‌های امیرکبیر، شریف، علم و صنعت، امام صادق(ع) و … با جمعیتی 2000 نفره طی یک راهپیمایی 5 ساعته، انزجار خود از آمریکا و اسلام آمریکایی را به نمایش گذاشتند. در ادامه گزارش تصویری این راهپیمایی دانشجویی را مشاهده کنید.

+ فریاد «مرگ بر آمریکا»ی دانشگاه امیرکبیر در روز 13 آبان

این راهپیمایی ساعت 9 صبح از درب رشت آغاز شد و دانشگاهیان پس از طی مسافتی درون دانشگاه از درب حافظ خارج شده و از مسیر خیابان طالقانی به سمت لانه ی جاسوسی حرکت کردند.

+ 13 آبان به یاد ماندنی دانشجویان + عکس + فیلم

دانشجویان انقلابی سرانجام پس از 5 ساعت راهپیمایی و طی مسیری 7 کیلومتری ضمن ابراز انزجار خود از آمریکا و اسلام آمریکایی، باشکوه ترین و دانشجویی ترین مراسم 13 آبان این سال ها را رقم زدند.

از دیگر سایتها:

+ تصاویر بی‌شمار بودن! فتنه‌گران در روز 13 آبان

نکته قابل توجه در تجمع اخلا‌ل کنندگان در نظم عمومی، پراکندگی آنان و جمعیت به‌مراتب کمتر از آخرین تجمع این جریان در روز قدس بود، به‌طوری که پس از پایان تجمع در مقابل لانه جاسوسی و حرکت مردم تجمع‌کننده به سمت میدان هفت‌تیر، فتنه‌گران مجبور به ترک این محل و حرکت به سمت خیابان ولی‌عصر(عج) کردند.

+ گزارش تصویری: تجمع ميليوني به شيوه جنبش سبزي در هفت تیر

+ روایت یک دانشجو از 13 آبان امسال: ۱۳ آبان به یادماندنی؛ نبرد با آمریکا و تفاله‌های آمریکا

+ روایت تصویری ضدانقلاب از کاهش شدید پیاده‌نظام سبزها

کاروان طریق القدس

آرشیو