جمعه 20 نوامبر 2009 22:32
شورای صنفی: ماجرای ماهشهر کاملا صنفی است

در چند روز گذشته برخی سایت‌های ضد انقلاب -که دچار بحران عدم وجود بدنه‌ی اجتماعی هستند- سعی دارند با تحریف واقعیات، دغدغه‌ی صنفی دانشجویان واحد ماهشهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر را سیاسی بنامند! شورای صنفی واحد ماهشهر با صدور بیانیه‌ای با این برخوردها مخالفت کرده است.


در چند روز گذشته برخی سایت‌های ضد انقلاب -که دچار بحران  عدم وجود بدنه‌ی اجتماعی هستند- سعی دارند با تحریف واقعیات، دغدغه‌ی صنفی تعدادی از دانشجویان واحد ماهشهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر را سیاسی بنامند!

دانشجویان این واحد به دلیل عدم وجود امنیت بارها از سوی زورگیران و سارقین و … مورد هدف قرار گرفته اند و ضرب و شتم یکی از دانشجویان موجب شدت گرفتن اعتراضات بحق دانشجویان شده است و خواسته های خود را در قالب اعتراض و تحصن از ریاست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ریاست دانشگاه ماهشهر پیگیری می کنند. اینکه اعتراضات صنفی دانشجویان به طغمه سیاسی عناصر ضد انقلاب تبدیل شده است موجبات ناراحتی دانشجویان را فراهم آورده است.

بیانیه‌ی شورای صنفی واحد ماهشهر، پیرامون این مسئله در زیر آورده می‌شود:

خدمت ملت محترم وشریف ایران

ما دانشجویان صنعتی امیرکبیر واحد ماهشهر، اخبار پیرامون سیاسی بودن اتفاقات افتاده در این دانشگاه را بشدت تکذیب کرده وبه این وسیله اعلام می دارد که تمامی این وقایع مسائل صنفی و مشکلات دانشجویی می باشد. که توسط مسئولین در حال پیگیری است وهیچ ارتباطی با مسائل سیاسی وحزبی ندارد.

با تشکر

شورای صنفی دانشگاه صنعتی امیر کبیر واحد ماهشهر

 

همچنین هیئت یاران مهدی(عج) که اصلی‌ترین محمل برای فعالیت دانشجویان در این واحد می‌باشد، در بیانیه‌ای تاکید کرد:

مردم انقلابی ایران

چندی است برخی از روباه صفتان که دایه ی دلسوزی این ملت غیور را دارند، نقاب بر چهره کرده و از وقایع اخیر دانشگاه صنعتی امیرکبیر (واحد ماهشهر) سوء استفاده و به نفع خود تحریف کرده اند.

وضع نابسامان امنیتی شهر ماهشهرموجب شده تا دانشجویان به مسئولین دانشگاه معترض شده و از آنها بخواهند که از طریق راههای ممکن، این مشکل را برطرف سازند.

 حال این پرسش است که چرا و به چه انگیزه ای برخی می خواهند این مسئله صنفی ودانشجوی را سیاسی جلوه دهند؟

تشکل دانشجویی- مذهبی یاران مهدی (عج) ضمن محکومیت این قبیل اقدامات سودجویانه اعلام می دارد که این مسئله صرفا صنفی است وهیچ ارتباطی با مسائل سیاسی و حذبی نداشته و نخواهد داشت.

هیئت یاران مهدی(عج) دانشگاه صنعتی امیرکبیر (واحد ماهشهر)

کاروان طریق القدس

آرشیو