سه‌شنبه 15 دسامبر 2009 06:58
نامه سرگشاده + تهیه و ارسال CD اهانت ها به انصاری

مدت هاست عمرِ کاري شما در آن موسسه به پايان رسيده است!… مرکز واقعي حفظ و نشر ارزش‌هاي حضرت امام روح الله(ره) در قلب‌هاي مردم آزاده جهان است، نه صندلي چند روزه شما و اگر اين بار نيز سکوت کنيد، اين مرکز براي هميشه به روي شما بسته خواهد شد.


در پی اظهارات قائم مقام موسسه حفظ و نشر آثار حضرت امام (ره) پیرامون گزارش نشدن اهانتی به امام راحل، و با توجه به مشی این موسسه در عدم انجام وظایف خود، بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در نامه ای به ایشان، به ذکر مسائلی در این زمینه پرداخت. یک نسخه سی.دی. حاوی فیلم توهین های صورت گرفته نیز به این موسسه ارسال شد تا بهانه ای برای نرسیدن گزارش ، و ادامه ی روند سیاسی بازی این موسسه وجود نداشته باشد، و شاهد محکومیت این اتفاقات از طرف ایشان باشیم.
متن نامه بدین شرح است :

باسمه تعالی

قائم مقام محترم موسسه حفظ و نشر آثار حضرت امام(ره)

جناب آقای حمید انصاری

سلام علیکم؛

آن روزی که موسسه حفظ و نشر آثار حضرت امام(ره) صفحات رسانه ها را با خبر رحلت مرحوم توسلی به علت تاب نیاوردن در مقابل انتقادی از نواده امام(ره) سنگفرش میکرد، شاید فکر نمی کردید روزی برسد که هم کیشانتان جمال رخسار امام(ره) را در دلهای مردم به آتش بکشند و شما مجبور شوید در برزخ «حمایت از سیاست بازی هم قطاران» یا «عمل به وظیفه» یکی را انتخاب کنید! همه می پرسند که پس وظیفه موسسه حفظ و نشر آثار حضرت امام(ره) چیست اگر توان موضع‌گیری در برابر صریح ترین اهانت ها به شخصیت حقیقی و حقوقی امام(ره) را همراه با توده های مردم ندارد؟! هرکس این سوال را از خود بپرسد با اندکی درنگ به جواب می‌رسد!

آیا وقتی ضد انقلابِ رنگ عوض کرده، از پوچی در برابر آن ابر مرد تاریخ، عقده سی ساله اش را بر سر عکس امام(ره) خالی می‌کند زننده‌ترین اهانت ها به امام(ره) شده است؟ وقتی در مقابل راه روشن امام(ره) کودتاچیان قانون اساسی را زیر پا له می‌کنند و شما سکوت می‌کنید، وقتی در مقابل حمایت های گسترده و بی سابقه اجانب غرب از مدعیان خط امام(ره)، سکوت شما معنادار است، وقتی روز قدس را به شعاردادن در حمایت از اسرائیل غروب می‌کنند و شما سکوت می‌کنید ، وقتی روز 13آبان بازیگران شیطان بزرگ در خانه‌مان بازی می‌کند و کمترین واکنشی نشان نمی‌دهید، وقتی شما به عنوان مسئول موسسه حفظ و نشر آثار امام(ره) چشم خود را بر شعار «نه غزه، نه لبنان،…» و «استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی» و دیگر شعارهای دشمن شادکن این جریان ببندید، اکنون هم اگر هزار چشم ببندید و صد تهمت به نظام روا دارید و دوصد سیاه نمایی بر رسانه ملی نثار کنید تا نکند بر دامن مشتی از هتاکان به قبله دل‌های مردم گردی بنشیند، اگر عکس العملتان آن نامه تلخ خنده دار باشد، دیگر حرجی نیست و کسی تعجب نمی‌کند! چراکه مدت هاست عمرِ کاری شما در آن موسسه به پایان رسیده است! سکوت شما در قبال این حرف ها فراموش شدنی نیست: …«عامل دو دهه عقب ماندگی ایران افکار امام(ره) است»، «دوران پیروی از افکار امام(ره) به پایان رسیده است»، «افکار امام(ره) باید به موزه تاریخ سپرده شود» … جناب آقای انصاری، اگر مردم همه دچار نسیان شده اند، شما مواضع متقابلتان را یادآوری کنید! اصلا آیا خمی به ابرو آوردید!؟ و آن روزها همان روزهایی بود که تماشای موج سواری رسانه های بیگانه و جولان ضد انقلاب های شناسنامه‌دار بر گرده این انحرافات و درمقابل سکوت محض شما و همه مدعیان خط امامی هم کیشتان، بی‌کفایتی مسئولین موسسه به اصطلاح حفظ و نشر آثار حضرت امام(ره) را بر همه مردم ایران و همه حق طلبان آشکار کرده بود.

مدت هاست سیاسی بازی جای امانت داری را گرفته است! چه کسی است نداند بعضی دغدغه ها را در روزهای دولت نهم که وصله پینه کردن مغرضانه تکه های سخنان امام(ره) یا وارد کردن بیت امام(ره) در جهت گیری‌های سیاسی جناحی خاص بود تا به گونه‌ای دولت را مخالف اندیشه های امام(ره) بنمایاند. آیا از اصرار امام(ره) بر دور ماندن منسوبان به ایشان از سیاسی‌کاری هم بی اطلاعید یا نامه امام(ره) به سید حسین خمینی را برایتان بخوانیم؟! چه کسی قدرت درک تلاش‌های مذبوحانه و منافقانه برای مصادره امام(ره) و سوء استفاده از نام بلند بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران را به نفع جریانی که علیه جمهوری اسلامی ایران و اندیشه های ناب بنیان‌گذار آن “سبز” شده است را ندارد؟! آیا سکوت شما به معنی تایید تئوری «با امام علیه امام» است؟! کاش نامه‌ای هم برای فردای قیامت و مواجهه با امام(ره) دست و پا می‌کردید تا پاسخی برای کوتاهیتان در امانت باشد! اما آن روز دهان ها مهر می‌خورد و ضمیرتان که علیرغم ادعا، از واقعیت آگاه است بزرگترین تکذیبیه بر مواضع امروزتان خواهد بود.

جناب آقای انصاری

در نامه کذایتان اشاره کردید سندی مبنی بر اهانت بر حضرت امام(ره) از شبکه های خارجی و رسانه‌های دیداری و نوشتاری –علی ما نقل- ندارید! در روزگار رسانه و در حالی که بسیاری از این صحنه‌های زشت را در رسانه‌های صوتی-تصویری و مجازی -مثل «العربیه» و «یوتیوب» نظاره‌گر بوده‌اند، سند کذب مدعای شما خود مردم هستند. و البته اگر شما بی حرمتی ندیدید، از سه حالت خارج نیست: یا توفیق استفاده از رسانه را ندارید، یا کم کاری و سکوتتان در قبال انواع توهین‌ها در مدت این سال ها سطح حساسیتتان به اهانت و هتک حرمت را پایین آورده، یا جریان دیگری در میان است تا از هر رویداد تلخ و شیرینی به هر نحوی پیراهن عثمانی علیه نظام بیرون آورند؛ آن گونه که کردند!

جناب آقای انصاری

بیم آن می‌رود که خدای ناکرده مسئولین موسسه حفظ و نشر آثار حضرت امام(ره) در زمین براندازان و بدخواهان امام(ره) بازی کنند، غافل از اینکه مسئولیتشان بی طرفی و تعهد به آرمان های والای حضرت امام(ره) است!

بگذارید ما خوش بین باشیم و فرض کنیم حقیقتاً این صحنه های دلخراش به سمع و نظر شما نرسیده باشد! لذا به پیوست این نامه مجموعه‌ای از فیلم های مشمئز کننده‌ای که ندیده اید را از رسانه‌های اینترنتی ضدانقلاب گردآوری کرده، تقدیم می‌کنیم! طبیعی است که اگر دغدغه‌ای وجود داشت، جمع‌آوری این اسناد برای جنابعالی بسیار راحت‌تر از ما بود.

امیدواریم از دیدن این صحنه ها قلبتان جریحه‌دار شود و به حکم عبارت -علی ما نقل- که در نامه‌تان ذکر کردید، این بار نقل دانشجویان دلسوزی که این صحنه های اسف بار را به چشم دیدند بپذیرید و لب به محکومیت این خرده جریان بدخواه باز کنید و از تهمت به صداوسیمایی که دلسوزانه خلا کم کاری شما را در قبال مظلومیت امام(ره) پرکرد، و از ساحت مردم آزاده و همه دوست‌داران امام(ره) پوزش بخواهید، شاید که دیر نشده باشد.

جناب آقای انصاری

بدانید مرکز واقعی حفظ و نشر ارزش‌های حضرت امام روح الله(ره) در قلب‌های مردم آزاده جهان است، نه صندلی چند روزه شما و اگر این بار نیز سکوت کنید، این مرکز برای همیشه بروی شما بسته خواهد شد.

 

«و  لِلَّهِ الْعِزَّةُ وَ لِرَسُولِهِ وَ لِلْمُؤْمِنينَ»

(سوره منافقون آیه 8)

 

کاروان طریق القدس

آرشیو