یکشنبه 20 دسامبر 2009 19:35
16 آذر به یادماندنی دانشجویان

گزارش تصویری تجمع 23 آذر در دومین روز پیاپی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با حضور باشکوهی، اعتراض خود را نسبت به هتک حرمت‌های اخیر نسبت به امام روح الله (ره) و رهبرعزیز انقلاب اعلام کردند. برای دومین روز پیاپی؛ تجمع با شکوه دانشجویان امیرکبیر در اعتراض به هتک حرمت های اخیر + عکس گروهک سبز […]

88-9-2327.JPG
گزارش تصویری تجمع 23 آذر

در دومین روز پیاپی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با حضور باشکوهی، اعتراض خود را نسبت به هتک حرمت‌های اخیر نسبت به امام روح الله (ره) و رهبرعزیز انقلاب اعلام کردند.

n00003097-r-b-000.jpg
برای دومین روز پیاپی؛ تجمع با شکوه دانشجویان امیرکبیر در اعتراض به هتک حرمت های اخیر + عکس

گروهک سبز دانشگاه اميركبير تلاش كرد تا با برپايي تجمعاتي، حاميان اندک خود را از انفعال موجود خارج كنند، اما اين برنامه نيز دوشنبه 23 آذر 88 به دليل حضور چند برابري و پرشور دانشجويان انقلابي، و عدم همراهي دانشجويان با جريان افراطي به صحنه اي براي ياس و نااميدي آنان تبديل شد.

nashreasar.jpg
نامه سرگشاده + تهیه و ارسال CD اهانت ها به انصاری

مدت هاست عمرِ کاري شما در آن موسسه به پايان رسيده است!… مرکز واقعي حفظ و نشر ارزش‌هاي حضرت امام روح الله(ره) در قلب‌هاي مردم آزاده جهان است، نه صندلي چند روزه شما و اگر اين بار نيز سکوت کنيد، اين مرکز براي هميشه به روي شما بسته خواهد شد.

07_resize.jpg
مستندات توهین‌ها را به مرکز نشر آثار امام خمینی داده ایم، منتظر موضع گیری هستیم!

در روز 16 آذر عده‌اي به امام خميني (ره) و رهبر عزیز انقلاب كه جايگاه عظيمي در بين مردم دارند توهين كردند. حتي اگر اين توهين‌ها نسبت به انسان‌هاي عادي صورت مي‌گرفت، بايستي محكوم مي‌شد چه برسد به شخصيتي همچون امام(ره) و رهبری که مردم ایشان را نائب امام عصر(عج) می دانند و علاقه و ارادت مردم به ایشان ریشه در اعتقادات مذهبی ما دارد. افرادی هم که این اعتقاد را ندارند، می دانند که براساس قانون اساسی کشور، توهین به رهبر انقلاب، غیر قانونی است.

0013.jpg
گزارش تصویری تجمع بزرگ دانشجویان امیرکبیر در اعتراض به هتک حرمت های اخیر (3)

در این گزارش منتخبی از تصاویر رسانه‌های مختلف از تجمع اعتراضی دانشجویان و اساتید امیرکبیر در 22 آذر 88 به هتک حرمت گروه سبز به امام خمینی و رهبر عزیز انقلاب، را مشاهده می کنید.

DSC03741_resize.jpg
گزارش تصویری تجمع بزرگ دانشجویان امیرکبیر در اعتراض به هتک حرمت های اخیر (2)

امروز اساتید و دانشجویان امیرکبیر در میانه ی راه مقابل دانشکده ی پلیمر تجمع کردند. در این برنامه یکی از دانشجویان امیرکبیر به خواندن شعری سروده خودش پیرامون جسارت های اخیر، پرداخت. در ادامه آقای یلماز مسئول بسیج دانشجویی پیرامون حوادث اخیر مطالبی را طرح کردند.

08_resize.jpg
گزارش تصویری تجمع بزرگ دانشجویان امیرکبیر در اعتراض به هتک حرمت های اخیر (1)

امروز (22 آذر 88) اساتید و دانشجویان امیرکبیر در راهپیمایی باشکوهی در دانشگاه نسبت به هتک حرمت های اخیر اعتراض کردند.

2320615655211197138130216831312241037585207.jpg
همان ها که گویند ما یار تو! / چرا پاره کردند رخسار تو؟

سروده ی یکی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر پیرامون حوادث 16 آذر دانشگاه ها، به خصوص دانشگاه امیرکبیر ، و اهانت ها و جسارت ها به حضرت امام و رهبر عزیز انقلاب

16azar88-218_resize.JPG
فیلم شکستن درب دانشگاه توسط گروهک سبز پلی تکنیک

در روز 16 آذر گروهک سبز پلی‌تکنیک که نتوانست دانشگاه را به تعطیلی بکشاند، با هجوم وحشیانه به درب دانشگاه آن را شکسته و تعدادی از اغتشاشگران سبز اموی را که پشت درب جمع شده بودند را وارد دانشگاه کردند. و پس از آن اقدام به شکستن شیشه‌ها و پنجره‌های دانشگاه کردند.

16azar88-217_resize.JPG
گزارش تصویری از 16 آذر اغتشاش گران در امیرکبیر + فیلم

16 آذر گروهی از دانشجویان که تمام حیات سیاسی شان در اغتشاش و هوچی گری است، باز هم به اغتشاش و آشوب پرداختند. در این آشوب ها درب ولیعصر توسط خشونت طلبان سبز شکسته شد. پیش از شکستن درب و پس از آن گروهک سبز با سنگ پرانی و شکستن شیشه ها قصد تحریک نیروی انتظامی و ایجاد درگیری داشتند.

16azar8838_resize.jpg
برنامه سقوط دومینوی از نیکسون تا اوباما در 16 آذر + عکس + فیلم

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت 16 آذر و قربانی شدن سه تن از دانشجویان کشور پیش پای نیکسون، برنامه ی نمادین دومینوی سقوط روسای جمهوری آمریکا از نیکسون تا اوباما را برگزار کرد.

P168809095816.jpg
16 آذر امسال با سخنرانی نیکسون در دانشگاه امیرکبیر + عکس + فیلم

امروز به مناسبت روز 16 آذر پس از راهپیمایی دانشجویان در دانشگاه، به عنوان یکی از برنامه های روز دانشجوی بسیج دانشجویی، سخنرانی نمادین نیکسون در صحن دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید. این سخنرانی نشأت گرفته از سخنرانی نیکسون در جمع اساتید دانشکده حقوق دانشگاه تهران بود.

16azar8827_resize.jpg
راهپیمایی دانشجویان امیرکبیر در بزرگداشت 16 آذر + عکس + فیلم

به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تظاهرات و راهپیمایی انزجار خود را از استکبار جهانی و آمریکا اعلام کردند. در این راهپیمایی دانشجویان با حمل پلاکاردها و سر دادن شعارهای مختلف روز 16 آذر را به یاد سه کشته ی راه مبارزه با آمریکا، زنده نگه داشتند.

16azar8851_resize.jpg
گزارش تصویری برنامه های بسیج دانشجویی امیرکبیر به مناسبت 16 آذر

بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر به مناسبت 16 آذر برنامه های متعددی را در صحن دانشگاه به اجرا گذاشت.

55.jpg
مجموعه عکس و فیلم از 16 آذر دانشگاه تهران

مجموعه عکس ها و فیلم های مراسم بزرگداشت روز دانشجوی دانشگاه تهران، در شانزدهم آذر سال 88 را در ادامه می توانید مشاهده نمایید.

dsc00035.jpg
عکس و فیلم تجمع دانشجویان شریف به مناسبت 16 آذر

عکسها و فیلمهای تجمع امروز دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف را در ادامه می توانید ببینید.
کاروان طریق القدس

آرشیو