سه‌شنبه 24 نوامبر 2009 06:01
تئاتر «ندا آقاسلطان» جلوی سفارت انگلیس + دانلود فیلم

در اين تجمع چند تن از دانشجويان هنر صحنه واقعي قتل ندا آقاسلطان را به نمايش درآوردند. در ابتداي اين تئاتر خياباني يكي از دانشجويان به عنوان مجري شبكه bbc فارسي به ايفاي نقش پرداخت… فیلم این تئاتر 7 دقیقه ای را می توانید از اینجا دانلود کنید.


دانشجويان عضو اتحاديه‌هاي دانشجويي عصر روز چهارشنبه مقابل سفارت انگليس تجمع كردند و خواستار تحويل آرش حجازي قاتل ندا آقاسلطان به ايران جهت محاكمه وي در دادگاه صالحه شدند.

در اين تجمع چند تن از دانشجويان هنر صحنه واقعي قتل ندا آقاسلطان را به نمايش درآوردند. در ابتداي اين تئاتر خياباني يكي از دانشجويان به عنوان مجري شبكه bbc فارسي به ايفاي نقش پرداخت. سپس يكي ديگر از دانشجويان در نقش مامور سازمان جاسوسي انگليس MI6 ماموريت آرش حجازي براي قتل ندا آقا سلطان را تشريح كرد.

وي با دادن مبالغ،‌ اسلحه و بيان نحوه ماموريت آرش حجازي و همچنين دادن بليت رفت و برگشت به ايران، حجازي را براي انجام ماموريت روانه ايران كرد.

در قسمت بعدي اين تئاتر، دانشجويي كه نقش آرش حجازي را بازي مي‌كرد و چهره خود را با تصوير اين فرد پوشانده بود، نحوه قتل ندا آقاسلطان را به يكي از همكارانش توضيح داد.

قسمت بعدي اين تئاتر صحنه قتل ندا آقا سلطان بود. آرش حجازي با حضور در كنار ندا آقاسلطان وي را عليه جمهوري اسلامي و سر دادن شعار تحريك كرده و وي را به گوشه‌اي از محل قتل راهنمايي مي‌كرد. همكار وي نيز در اين زمينه او را به اين كار تشويق مي‌كرد و بعد از آن نيز هنگامي كه ندا آقا سلطان در حال شعار دادن بود، همكار آرش حجازي از پشت سر وي با اسلحه‌اي كه در پيراهن خود پنهان كرده بود، پشت سر ندا آقاسلطان را مورد هدف گلوله قرار داد و وي را به قتل رساند و بعد از آن سوار بر وسيله نقليه خود، از محل دور شد.

در قسمت بعدي آرش حجازي با حضور در محل قتل با ايجاد سر و صدا و هياهو مردم را به سمت خود و جنازه ندا سوق داد و شروع به سردادن شعارهايي عليه جمهوري اسلامي كرد.

اين تئاتر خياباني با سر دادن شعار مرگ بر BBC دروغگو به پايان رسيد.

منبع : خبرگزاري فارس

 

 

گزارش کامل این تجمع را می توانید در اینجا بخوانید.

همچنین فیلم این تئاتر 7 دقیقه ای را می توانید از اینجا دانلود کنید.

کاروان طریق القدس

آرشیو