چهارشنبه 23 دسامبر 2009 12:28
ملت هوشیار باشید، فتنه ای جدید در راه است!

بهترین راه برای همراه کردن مردم، تغییر رویکرد و زمین بازی است. این جریان با سواستفاده از برخی مشکلات موجود در کشور و با تغییر موقت هدف حملات خود از اصل نظام به سمت دولت منتخب مردم می کوشد تا بزگواری، خیرخواهی، دلسوزی، قانون مندی و داخل نظام بودن خود و همچنین بی تفاوتی، ناکارآمدی و نالایقی مسئولین را به مردم القا کند.


توهین های بی مهابای جریان فتنه به ساحت مقدس امام(ره) و حضرت اباعبدالله(ع) و همچنین نظام جمهوری اسلامی و ارکان آن، چهره واقعی این جریان را به عموم مردم نمایان ساخت و باعث ریزش زیادی در بدنه باقی مانده آن شد. تا جایی که امروز تعداد زیادی از حامیان آن معاندین، ضد انقلاب و جریان های خارج از کشور می باشند.

سران فتنه پس از مشاهده حضور میلیونی ملت و شنیدن خواسته های واقعی مردم در راهپیمایی عاشوراییان دریافتند که گویا پیروان ولایت اند که بی شمارند، و ایشان تنها در بازتاب های رسانه ها و شبکه های ماهوراه ای غربی بی شمار به نظر می آیند!

دریافتند که عوام مردم از برخی خواص که ادعای «پیروی خط امام(ره)» و «صاحب انقلاب بودن» آنها گوش آسمان را کَر کرده است، به مراتب با بصیرت تر هستند و هنوز فرمایشات امام شان را از یاد نبرده اند که «پشتیبان ولایت فقیه باشید، تا به مملکت تان آسیبی نرسد»

سران فتنه دریافتند که امروز مرگ سیاسی شان فرا رسیده است و ملت ایران از دورویی ، اغتشاش گری، آشوب طلبی، اهانت به مقدسات، پیروی از خط بیگانگان، ایستادن در برابر اسلام و انقلاب اسلامی ایشان بیزار است. گویا راهپیمایی عاشوراییان، مراسم تدفین این مرگ سیاسی بود.

دریافتند که جایگاه مردمی خود را از دست داده اند. گویا برای براندازی نظام عجله کرده و بیش از حد به تشویق و ترغیب های بیگانگان دل خوش بوده اند.

«شما ملاحظه كنيد يك عده‌اى قانون‌شكنى كردند، ايجاد اغتشاش كردند، مردم را به ايستادگى در مقابل نظام تا آنجائى كه مي توانستند، تشويق كردند؛ حالا تيغشان نبريد؛ آن كارى كه مي خواستند نشد، او بحث ديگرى است؛ آنها تلاش خودشان را كردند» (رهبر عزیز انقلاب در دیدار با جمعی از طلاب و روحانیون، 88/9/22)

حال پس از اینکه تمام تلاش ایشان برای ضربه زدن به نظام فایده ای جز رسوایی شان نداشته است و پس از نتیجه ندادن آشوب ها و تجمعات خیابانی، جریان فتنه برای احیای خود و بازگشتن به قدرت سیاسی-اجتماعی باید چه کاری انجام دهد؟!

 بهترین راه برای همراه کردن مردم، تغییر رویکرد و زمین بازی است. این جریان با سواستفاده از برخی مشکلات-بخصوص مشکلات اقتصادی که مردم بیشتر آنها را حس می کنند- و تغییر موقت هدف حملات خود از اصل نظام به سمت دولت منتخب مردم می کوشد تا بزگواری، خیرخواهی، دلسوزی، قانون مندی و داخل نظام بودن خود از طرفی و بی تفاوتی، ناکارآمدی و نالایقی مسئولین را از طرفی دیگر به مردم القا کند.

در حالی که عموم مردم خواهان برخورد قاطعانه و قضایی با این جریان هستند، سران آن قصد دارند با فریب افکار عمومی، این جریان را طرفدار مسالمت و خواهان پایان دادن به مشکلاتی که خود برای کشور ایجاد کرده اند، نشان دهند. آن هم با طلبکاری و تعین شروطی خلاف قانون.

ملت همیشه در صحنه هوشیار باشند که این جریان با محوریت برخی خواص بی بصیرت درصدد میانجی گری(!) و تحت فشار قرار دادن رهبر عزیز انقلاب برای تساهل و تسامح و نادیده گرفتن فجایع رخ داده توسط ایشان هستند. هرچند که مقام معظم رهبری و مردم هوشیار زیر بار این بدعت های غیرقانونی نخواهند رفت و حتی یک قدم در دفاع از حق و حقیقت عقب نشینی نخواهند کرد، ولی این جریان قصد دارد هزینه نپذیرفتن پیشنهادات واهی خود را برای نظام تا حد ممکن افزایش دهد و «مسبب ادامه مشکل آفرینی های خود برای کشور» را مسئولین نظام معرفی کند.

بر همه خواص جامعه و مردم واجب است که نسبت به روشنگری در این زمینه اقدام کنند و اجازه ندهند عده ای همفکر و همراه با دشمنان کمربسته انقلاب بعد از جنایات بزرگ علیه مردم و نظام و بدون محاکمه، دومرتبه در قلب های انسان های ناآگاه و بالتبع در سطوح مدیریتی کشور نفوذ کنند و بار دیگر به کشور ضربات شدیدتری وارد نمایند و مایه خوشحالی دشمنان را فراهم آورند.

ظلم بزرگی که این جریان برپایه یک «دروغ بزرگ» به مردم و نظام کرد، هنوز فراموش نشده است و مردم امروز به خوبی دریافته اند افرادی که محکم ترین اصول و قوانین را هر لحظه که اراده کنند زیر پا له می کنند و به هیچ قانونی به غیر از «قانون نانوشته خود» پایبند نیستند و دروغگویی، نفاق و دورویی ایشان نزد ملت آشکار گشته است، هیچگاه قابل اعتماد نیستند و فریب آنها را نخواهند خورد.

باشد که برخی از خواص نیز به دامان ملت بازگردند و با نگرشی منصفانه و خالی از کینه های ناکامی های گذشته، ماهیت واقعی این جریان را همانند عموم مردم بشناسند.

کاروان طریق القدس

آرشیو