سه‌شنبه 09 فوریه 2010 10:05
نمایشگاه همین جا کربلاست

نمایشگاه «همین جا کربلاست» به مناسبت 31 امین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی، با موضوع «انقلاب اسلامی، عاشورا، انتظار» در محل نمایشگاه دانشگاه پذیرای دانشجویان علاقمند می باشد.


نمایشگاه «همین جا کربلاست» به مناسبت 31 امین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی و همزمانی آن با ایام محرم و صفر، با موضوع «انقلاب اسلامی، عاشورا، انتظار» در محل نمایشگاه دانشگاه (بین مسجد و ساختمان خیام) از سه شنبه (13 بهمن) تا پنجشنبه (29 بهمن) پذیرای دانشجویان علاقمند می باشد.

نمایشگاه «همین جا کربلاست»، شامل 38 تابلو و با محوریت مفاهیمی چون ظلم ستیزی، عدالت خواهی، دفاع از محرومین و مستضعفین، مبارزه با استکبار، آسیب شناسی انقلاب اسلامی، وظایف منتظران و انتظار حقیقی، آسیب شناسی عزاداری و معرفی فرهنگ واقعی عاشورا، تحجر و مقدس مآبی و است که از جملات حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری انتخاب شده اند.

این نمایشگاه به همت «مجمع اسلام ناب» در یک سیر منظم و ممتد در سه مقطع عاشورا، انقلاب، ظهور (کربلای دیروز، کربلای امروز، کربلای فردا) آماده شده است. همچنین کتاب «همین جا کربلاست» نیز با همین سیر موضوعات و نیز نرم افزار «خمینی بت شکن» آماده ارائه است.

 

 

کاروان طریق القدس

آرشیو