سه‌شنبه 11 مه 2010 11:56
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه امیر کبیر در مورد اعلام بی دلیل تعطیلی های هفته آینده

برگزاری اجلاس مهم گروه 15 در تهران، هرچند نشانگر تحرک جدی دستگاه دیپلماسی کشور در عرصه ی جهانی است، اما به نظر نمی رسد دلیل موجهی برای تعطیلی دو روز کاری، آن هم در سال «کار و همت مضاعف» باشد.اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی امیرکبیر-

در پی اعلام تعطیلی روزهای شنبه و یکشنبه ی هفته ی بعد، و ضعف اطلاع رسانی در این زمینه، بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در نامه ای کوتاه به هیئت دولت، به این موضوع معترض شد. متن این نامه بدین شرح است:


هیئت محترم دولت جمهوری اسلامی


سلام علیکم
خبر تعطیلی مدارس و دانشگاه های شهر تهران در شنبه و یکشنبه ی هفته ی آینده، موجب تعجب مردم شریف تهران و ایجاد خلل در برنامه ریزی های صورت گرفته ی آنها برای این دو روز شده است، و ضعف اطلاع رسانی صحیح در این زمینه، بر این تحیر و سردرگمی افزوده است.
برگزاری اجلاس مهم گروه 15 در تهران، هرچند نشانگر تحرک جدی دستگاه دیپلماسی کشور در عرصه ی جهانی است، اما به نظر نمی رسد دلیل موجهی برای تعطیلی دو روز کاری، آن هم در سال «کار و همت مضاعف» باشد.
از مسئولین محترم انتظار می رود ضمن برنامه ریزی برای افزایش بهره وری در فعالیت ها، به فکر کاهش تعطیلات بیش از اندازه ی کشور باشند.

 

لَّيْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى، وَأَنَّ سَعْيَهُ سَوْفَ يُرَى

( سوره مبارکه نجم آیات 39 و 40 )

 

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیر کبیر

 


کاروان طریق القدس

آرشیو