پنج‌شنبه 13 مه 2010 09:13
فعالیت های روز چهارشنبه غرفه بسیج دانشجویی در نمایشگاه کتاب + گزارش تصویری

در این روز، گفتگوی آزاد با موضوع «بی حجابی و فروپاشی اجتماعی» و با حضور دکتر کوشکی، برگزار شد. همچنین برنامه ی پرسش و پاسخ سیاسی با حضور دکتر کوچک زاده از دیگر برنامه های پرمخاطب غرفه ی بسیج دانشجویی در روز چهارشنبه بود.


اختصاصي پايگاه اطلاع رساني بسيج دانشجويي دانشگاه اميركبير

غرفه ی بسیج دانشجویی واقع در پشت بام شبستان مصلی امام خمینی (ره) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران چهارشنبه نیز شاهد فعالیت های گوناگون دانشجویان بود.
در این روز، گفتگوی آزاد با موضوع «بی حجابی و فروپاشی اجتماعی» و با حضور دکتر کوشکی، استاد دانشگاه، برگزار شد و حاضرین به طرح دیدگاه های خود حول این موضوع پرداختند.
همچنین برنامه ی پرسش و پاسخ سیاسی با حضور دکتر کوچک زاده، نماینده ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، از دیگر برنامه های پرمخاطب غرفه ی بسیج دانشجویی در روز چهارشنبه بود.
پخش، توزیع و فروش محصولات تولید شده توسط دانشجویان بسیجی، از جمله ویژه نامه حوادث پس از انتخابات انعکاس، بانک جامع فیلم حوادث پس از انتخابات، نشریات دانشجویی با موضوعات مختلف، مستند تدفین شهدا در دانشگاه امیرکبیر، مستند سند خیانت و… در کنار دیگر برنامه ها مانند پخش کلیپ، گفتگو با بازدیدکنندگان و دریافت اطلاعات شان به منظور تداوم ارتباط، از برنامه های دانشجویان در امروز بود.
هرچند با ممانعت مأمورین انتظامات نمایشگاه، انجام فعالیت های دیگر طراحی شده در محوطه ی جلوی غرفه میسر نشد، اما استقبال چشمگیر مردم از غرفه ی کوچک بسیج دانشجویی، نشانگر لزوم توجه بیشتر مسئولین در فراهم سازی چنین فضاهایی در مکان های عمومی مانند نمایشگاه کتاب است.

در ادامه تصاوير گرفته شده توسط دانشجويانی که امروز در غرفه حاضر بودند را ملاحظه مي كنيد.

در صورت نصب نبودن نرم افزار Flash Player، می توانید تصاویر را به صورت Open in new tab مشاهده نمایید.
{morfeo 33}

کاروان طریق القدس

آرشیو