شنبه 11 سپتامبر 2010 05:19
برنامه اهدای کمک‌های مردمی به شیعیان پاکستان

سه شنبه 23 شهریور 1389 طی برنامه‌ای در ساعت 17 و در حسینیه‌ی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، کمک‌های مردمی جمع شده در غرفه‌ی دانشجویی در نمایشگاه قرآن (بیش از 40 ملیون تومان) تقدیم نماینده‌ی رسمی تشکل دانشجویی شیعیان پاکستان، تشکل امامیه، خواهد شد.


پس از وقوع سیل پاکستان و وخیم بودن شرایط، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های امیرکبیر، شریف، علم و صنعت، تهران و … با فراهم کردن غرفه‌ای در نمایشگاه بین المللی قرآن به مدت 10 روز پیش از روز قدس، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های مردمی جهت یاری برادران دینی پاکستانی کردند.

به همین مناسبت سه شنبه 23 شهریور 1389 طی برنامه‌ای در ساعت 17 و در حسینیه‌ی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر این پولها (بیش از 40 ملیون تومان) تقدیم نماینده‌ی رسمی تشکل دانشجویی شیعیان پاکستان، تشکل امامیه، خواهد شد. در این مراسم راشد عباس نقوی به ارائه‌ی توضیحاتی پیرامون وضعیت پاکستان خواهد پرداخت.

گفتنی است پیش از این جلسه نیز در ساعت 16 در همان مکان فعالان دانشجویی ستاد کمک به مردم پاکستان، جلسه‌ی هم‌اندیشی برای ادامه‌ی جمع‌آوری کمک‌های مردمی خواهند داشت. علاقه مندان جهت همکاری نیز می‌توانند در این برنامه حاضر شوند

گزارش تصویری از غرفه دانشجویان برای کمک به پاکستان در نمایشگاه قرآن

گزارش تصویری ۲ از غرفه دانشجویی کمک به پاکستان

مشاهده اخبار و تحلیل‌های مربوط به سیل پاکستان و نیز این غرفه‌ی دانشجویی

 

 

کاروان طریق القدس

آرشیو