پنج‌شنبه 01 دسامبر 2011 12:00
بیانیه شورای متحصنین لانه فتنه‌گری روباه پیر

ما دانشجویان اقدام اخیر مجلس در کاهش رابطه با انگلیس را به هیچ وجه متناسب با دشمنی‌های دولت خبیث این كشور علیه ملت ایران نمی‌دانیم و خواهان قطع رابطه کامل با این دولت خبیث هستیم.


در پی تجمع دانشجویان مقابل سفارت انگلیس و تسخیر این سفارت، «شورای متحصنین تسخیر سفارت انگلیس» با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت كرد.

این شورا در بیانیه تاكید كرد: ما دانشجویان اقدام اخیر مجلس در کاهش رابطه با انگلیس را به هیچ وجه متناسب با دشمنی‌های دولت خبیث این كشور علیه ملت ایران نمی‌دانیم و خواهان قطع رابطه کامل با این دولت خبیث هستیم.

متن كامل این بیانیه به این شرح است:

باسمه تعالی

شورای متحصنین لانه فتنه گری روباه پیر با استعانت از روح شهدای انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی و شهید شهریاری محورهای زیر را به عنوان اصلی‌ترین گناهان و رذالت های دولت انگلیس علیه ملت ایران قلمداد کرده و بر این اساس اقدام به این لانه فساد و فتنه گری و جاسوسی نموده است.

1- دانشجویان تسخیر کننده لانه فتنه گری روباه پیر این سفارت از یکی از اصلی‌ترین سامان دهندگان فتنه 88 علیه ملت ایران و نظام اسلامی آن می‌داند و این دولت را که با هیاهویی بزرگ رسانه ای و تأمین مالی و سیاسی و با آبروی ملت ایران بازی کرده است را سال‌ها به پیش از این مستحق قطع ارتباط با ملت بزرگ و سرافراز ایران می‌دانسته است. دانشجویان انقلابی بارها و بارها در ایام فتنه قصد تسخیر این لانه فتنه گری را داشته‌اند و این دستگاه های انتظامی بوده‌اند که مانع از این اقدام شده‌اند. اما این بار مقاومت این نیروها هم مانع از خشم انقلابی دانشجویان نشد و این پرچم ابی عبدالله الحسین (ع) است که امروز و در ایام محرم به جای پرچم کشور انگلستان در سفارت بریتانیای کبیر به اهتزاز در آمده است.

2- سال گذشته جان سابق رئیس دستگاه اطلاعاتی انگلیس اعلام کرد که باید با اقدامات اطلاعاتی و امنیتی به مقابله با ایران رفت و به فاصله اندکی پس از این اعلام شهید شهریاری دانشمند ایران توسط عوامل موساد ترور شد تا طراحی دستگاه امنیتی انگلیس عیان شود. تسخیر لانه فتنه گری روباه پیر در سالروز این شهید تنها پاسخ كوچك از جامعه دانشگاهی و دانشجویان کشور است و قطعاً اندیشه انتقام این شهادت همواره در ذهن باقی خواهد ماند و این در حالی است که استادان شهریاری‌ها در مراکز مهم هسته ای با ابداعات جدید خود جهان را شگفت زده خواهند کرد.

3- محوریت انگلیس در همراهی با امریکا برای برانگیختن دیگر کشورها علیه ملت بزرگ ایران به بهانه های تخلفات و بخصوص برنامه هسته ای و یاوه گویی های این دولت در نزاع حمله نظامی به ایران این روزها و ماه‌ها به طرز وقیحانه ای گسترش یافته است تا جایی که این دولت خبیث به خود اجازه داده است که تا بانك مرکزی را تحریم کند؛ تحریمی که به مثابه اعلام جنگ علیه ملت ایران به شمار می آید. اقدام امروز دانشجویان انقلابی در تسخیر لانه فتنه گری روباه پیر تنها پاسخی کوچک به این اعلان جنگ است و انگلیس باید منتظر اقدامات بعدی ملت ایران جهت تسویه حساب سال‌ها کینه از فتنه گری انگلیس در ایران باشد.

4- ما دانشجویان تسخیر کننده لانه فتنه گری روباه پیر اقدام اخیر مجلس در کاهش رابطه با انگلیس را به هیچ وجه متناسب با دشمنی‌های دولت خبیث انگلیس علیه ملت ایران نمی‌دانیم و خواهان قطع رابطه کامل با این دولت خبیث هستیم و اعلام می‌کنیم از مطالبات به حق خود کوتاه نخواهیم آمد.

کاروان طریق القدس

آرشیو