دوشنبه 04 نوامبر 2013 21:10
بیانیه کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان

تشکلهای دانشگاه که در کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان مشارکت داشتند، به مناسبت 13 آبانماه، بیانیه مشترکی صادر کردند که در مراسم گرامیداشت 13 آبان توسط آقای ابراهیم کریمی قرائت شد. متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد. بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان دانشگاهیان و امت ایران اسلامی سالروز 13 آبان […]

bayanie-13-aban

تشکلهای دانشگاه که در کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان مشارکت داشتند، به مناسبت 13 آبانماه، بیانیه مشترکی صادر کردند که در مراسم گرامیداشت 13 آبان توسط آقای ابراهیم کریمی قرائت شد.

متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان

دانشگاهیان و امت ایران اسلامی

سالروز 13 آبان ماه، یادآور حوادثی است که تبعید رهبر کبیر انقلاب توسط رژیم مزدور آمریکایی طاغوت و کشتار دانش‌آموزان حق طلب در ایام انقلاب اسلامی توسط نیروهای سرکوب‌گر رژیم آمریکایی طاغوت بوده است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دولت استکباری آمریکا همچنان بر توطئه‌های خود علیه ملت ایران ادامه داده و در آشوب‌های داخلی و کودتا علیه نظام اسلامی دخالت مستقیم داشته است تا این‌که دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، باتوجه به رهنمودهای رهبر فقید انقلاب، سفارت دولت توطئه‌گر آمریکا را اشغال کرده و اسناد جاسوسی آن‌ها را علیه انقلاب اسلامی افشا کردند و به همین دلیل، این واقعه «انقلاب دوم» نامیده شد و سفارت‌خانه آمریکای جنایتکار، «لانه جاسوسی» نام گرفت.

و اینک بعد از 34 سال از آن حادثه، همپیمانان آمریکا پی برده‌اند که سفارت آمریکا در کشورشان همان «لانه جاسوسی» است. در طی این 34 سال آمریکا در مقابل عظمت جمهوری اسلامی به انواع دشمنی‌ها ادامه داده و از تحریم، اختلافات قومی و غصب اموال و دارایی‌های کشور گرفته تا جنگ تحمیلی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری، حمایت از گروه‌های تروریستی و ترور دانشمندان ایرانی، خودداری نکرده است. در این روزها که نمایندگان نظام در حال به‌کارگیری روش دیپلماسی در موضوع هسته‌ای هستند، ما ضمن حمایت از این حرکت دیپلماتیک اعلام میداریم:

  1. با توجه به اینکه رهبر انقلاب فرمودند:«اگرچه به مذاکرات خوشبین نیستیم»، ما دانشگاهیان امیرکبیر نیز تا زمانی که مذاکره‌کنندگان ایران اسلامی، بر اساس منافع ملی و مصلحت های کشور عمل کنند، از این فرزندان انقلاب حمایت می‌کنیم.
  2. تا زمانی که آمریکا حقوق ملت ایران را به رسمیت نشناسد، از گذشته توطئه‌آمیز خود علیه ملت ایران عذرخواهی رسمی نکند و از اقدامات و سیاست‌های خصمانه خود علیه ایران اسلامی دست برندارد، همچنان شعار ملت ایران «مرگ بر آمریکا» خواهد بود.

والسـلام

کمیته دانشجویی بزرگداشت 13 آبان:

بسیج دانشجویی

انجمن اسلامی دانشجویان

 کانون قرآن و عترت

 هیئت رهروان شهدا

 هیئت مکتب الزهــرا (س)

 گروه دانشجویی 313

کاروان طریق القدس

آرشیو