چهارشنبه 05 مارس 2014 01:57
دکتر سعید زیباکلام: نگران استقلال ایران و اساس انقلاب هستم

در ساعت 15:15 دکتر سعید زیباکلام صحبت­های خود را در حضور استقبال مناسب دانشجویان در حالی که سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال پر شدن بود شروع کرد. ایشان در همان ابتدا عنوان بحث خود را به نقل قول از دکتر ظریف «باور کنید من دروغ­گو نیستم!» انتخاب کردند. ایشان سخنرانی خود را […]

در ساعت 15:15 دکتر سعید زیباکلام صحبت­های خود را در حضور استقبال مناسب دانشجویان در حالی که سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال پر شدن بود شروع کرد. ایشان در همان ابتدا عنوان بحث خود را به نقل قول از دکتر ظریف «باور کنید من دروغ­گو نیستم!» انتخاب کردند.

ایشان سخنرانی خود را با طرح سؤالاتی در باب صحبت­های دکتر روحانی، دکتر ظریف و دکتر عراقچی ادامه دادند. پس از طرح سؤالات، در حالی که متن انگلیسی توافقنامه­ی ژنو بین دانشجویان توزیع شده بود و در عین حال بر روی پرده به نمایش در آمده بود وی سخنان خود را در رابطه با توافقنامه­ی ژنو ادامه داد و به توضیح بندهای مختلف توافقنامه پرداخت.

ابتدا تعهدات طرف ایرانی بررسی شد و سپس تعهدات 1+5 مورد ارزیابی قرار گرفت. پس از سخنرانی نیز جلسه با پرسش­های دانشجویان از آقای دکتر سعید زیباکلام خاتمه یافت و جلسه در حالی که حدود سه ساعت و نیم طول کشیده بود با رضایت نسبی اکثر دانشجویان حاضر خاتمه یافت.

CAM00202

CAM00165

CAM00201

نظرات
 1. عبد
  05 مارس 2014

  خدا قوت…

 2. رضا
  06 مارس 2014

  حیف شد نبودم

 3. من!
  06 مارس 2014

  سلام

  جلسه دو ساعت و نیم طول کشیده. می تونید از زمان صدا یا تصویر ضبط شده بفهمید

کاروان طریق القدس

آرشیو