شنبه 28 ژوئن 2014 15:21
شکستن درب شیشه ای ساختمان فارابی در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه توسط اراذل دانشجونما!!!

افراطی ها با شکستن درب دانشگاه به استقبال سرپرست جدید رفتند/ مجروحیت یکی از اساتید دانشگاه امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر جلسه ی تودیع ریاست پیشیین دانشگاه جناب آقای دکتر رهایی و معارفه ی سرپرست جدید دانشگاه جناب آقای دکتر معتمدی با حضور اساتید و کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم […]

افراطی ها با شکستن درب دانشگاه به استقبال سرپرست جدید رفتند/ مجروحیت یکی از اساتید دانشگاه

امروز در دانشگاه صنعتی امیرکبیر جلسه ی تودیع ریاست پیشیین دانشگاه جناب آقای دکتر رهایی و معارفه ی سرپرست جدید دانشگاه جناب آقای دکتر معتمدی با حضور اساتید و کارکنان و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. در این مراسم دانشجویان در فضایی منطقی با به در دست داشتن پلاکارد  و دست نوشته هایی با محتوای “دانشگاهجولانگاه جریان های سیاسی نیست” “رشد علمی زیر چرخ سیاست زدگی از بین نرود” ” خواسته دانشجویان=برخورد با آشوبگران””تولیدات علمی در فضای منطقی و اکادمیک شکوفا میشود”، خواسته های خود را از مدیریت جدید دانشگاه مطالبه نمودند.

در این جلسه که طبق تصمیم مدیریت جدید دانشگاه در آمفی تئاتر ساختمان فارابی دانشگاه برگزار شد و به علت پر شدن ظرفیت سالن امکان حضور تمامی دانشجویان وجود نداشت، برخی از دانشجویان افراطی دانشگاه همچون برنامه های قبلی برگزار شده در دانشگاه، اقدام به ایجاد بی نظمی و آشوبگری نموده و با شکستن در ورودی ساختمان فارابی موجب زخمی شدن یکی از اساتید دانشگاه شدند. البته این اقدام اقلیت افراطی دانشگاه که بازخورد بسیار بدی را نیز در بین اساتید به دنبال داشت، سابقه چندین و چند باره در دانشگاه دارد چنانچه در وقایع قبل و بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 خصوصا در 16 آذر 88 در تجمعی غیر قانونی که با شعارهای هنجارشکنانه همراه بود نیز اقدام یه شکستن در دانشگاه کرده بودند.

برچسب‌ها:
نظرات
 1. دانشجو
  28 ژوئن 2014

  خدا به همه مریضا شفا عنایت کند !
  دقیقا اینا چه مرگشونه?

 2. سادات
  28 ژوئن 2014

  خدایا ما با کیا شدیم 70 و اندی میلیون!!!!
  تاسف خوردن برای این جماعت هم کم هست ، سر همه چی میخوان با حرکت های خشن و… ، خودشون رو نشون بدن

 3. پایان نامه
  24 جولای 2014

  واقعا خجالت داره

کاروان طریق القدس

آرشیو