پنج‌شنبه 17 سپتامبر 2015 19:08
گرامیداشت ورود دانشجویان

باسمه تعالی با عرض سلام خدمت دانشجویان عزیز جدید الورود ورود به زندگی دانشجویی یعنی ورود به منزلی جدید با شرایط و ویژگیهایی خاص ، ورود به فضایی جدید همراه با الگوهایی نو، ورود به عرصه دانش تخصصی همراه با شناخت استعدادهای پنهان، ورود به جمعهای صمیمی و نشستهای گونه به گونه ، ورود به […]

Untitled-1

باسمه تعالی

با عرض سلام خدمت دانشجویان عزیز جدید الورود
ورود به زندگی دانشجویی یعنی ورود به منزلی جدید با شرایط و ویژگیهایی خاص ، ورود به فضایی جدید همراه با الگوهایی نو، ورود به عرصه دانش تخصصی همراه با شناخت استعدادهای پنهان، ورود به جمعهای صمیمی و نشستهای گونه به گونه ، ورود به خانه ای محقر اما با صفا همراه با ویژگیهای دانشجویی، ورود به فضای کار و تلاش جمعی و از همه مهمتر ورود به فضای علم و دانش و پژوهش .
در دانشگاه شما با اساتیدی آشنا می شوید که لحظه لحظه عمر خود را وقف کسب مهارت و دانش نموده اند و وجود شما را سیراب از کمالات علمی می کنند . اساتیدی که اخلاقشان موجب رشد و بالندگی می شود و نگاه به آنها عبادت است .
در دانشگاه ، دانشجویان سخت کوشی یافت می شوند که تشنه دانش هستند و از هر فرصتی برای کسب علم استفاده می کنند و شبها تا دیروقت سر در کتاب و جزوه دارند . دانشجویانی هستند که وقتی برای صحبتهای پراکنده ندارند و می دانند چگونه با برنامه ریزی به همه امور علمی ، اخلاقی و تفریحی خود برسند .
برخی از دانشجویان علاقه به فعالیتهای فوق برنامه دارند و تلاش می کنند در بخشهای مختلف توانمندیهای خود را شکوفا کنند و دیگران را در معرض استفاده از آن قرار دهند .
در دانشگاه امکانات علمی ، تفریحی ، فرهنگی در انتظار شماست و شما می توانید با برنامه ریزی صحیح از این امکانات استفاده نمایید .
دانشگاه پر است از فعالیتهای دانشجویی ؛ فعالیت در زمینه های علمی ، قرآنی ، فرهنگی ،دینی ، هنری ، تحقیقاتی ، ورزشی ، تفریحی و … . که شما می توانید در هر زمنیه ای که استعداد دارید از آن فعالیت بهره ببرید.

بسیج دانشجویی با فعالیتهای گسترده و متنوع خود جایگاه مناسبی است برای پرورش و بالندگی . آشنایی با دانشجویان بسیجی و حضور در جمع آنها رنج غربت را بر شما آسان می کند و صفا و صمیمیت خاصی را به شما می بخشد .
گلزار شهدای گمنام انیس و مونس شما در لحظات تنهایی شماست و حال و هوای ایثار و شهامت را در شما احیا می کند .
نمازهای جماعت دانشجویی ، جلسات با صفای زیارت عاشورا و جلسات عزاداری و جشنهای هیات دانشجویی ، روح تشنه شما را از معنویت سیراب می کند. نشریات دانشجویی نشاط علمی به شما می دهد و حاصل زحمات دانشجویان را به صورت خلاصه و مفید در اختیار شما قرار می دهد .  جشنهای دانشجویی و مسابقات علمی دانشجویی با حال و هوای خاص خود شور و هیجان را به جمع شما می آورد و خلاصه این که اتفاقات دانشگاه آن قدر متنوع و پویا است که هر نوع سلیقه و گرایشی  را به خود جذب می کند .
امید است در این فضای جدید بهترین اوقات و مفید ترین لحظات را برای خود رقم بزنیم .

نظرات
  1. موتور برق
    15 دسامبر 2015

    مطالبتون بسیار مفیده

کاروان طریق القدس

آرشیو