جمعه 25 آگوست 2017 21:10
مصاحبه عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با خبرگزاری دانشجو درمورد کمپین #سعودی_نمیخرم

کمپین #سعودی_نمیخرم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، به جهت تحریم خریدن کالاهای سعودی توسط حجاج ایرانی، راه‌اندازی شده است. در ادامه توضیحات بیشتری درمورد کمپین توسط عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو آمده است. سبحان فلاح مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری […]

کمپین #سعودی_نمیخرم به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، به جهت تحریم خریدن کالاهای سعودی توسط حجاج ایرانی، راه‌اندازی شده است. در ادامه توضیحات بیشتری درمورد کمپین توسط عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر، در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو آمده است.

سبحان فلاح مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص راه اندازی کمپین «سعودی نمیخریم» گفت: این کمپین توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از دو هفته قبل و همزمان با اعرام حجاج به عربستان آغاز شده است.

وی افزود: هدف اصلی از راه انداختن این کمپین فرهنگ استفاده از کالای ایرانی است که مناسب دیدیم که با اعزام حجاج آن را راه اندازی کنیم.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر خاطرنشان کرد: آغاز این کمپین از فرودگاه امام بود که دانشجویان با حضور در ترمینال حجاج با آن‌ها صبحت کردند که با توجه به خیانت‌های آل سعود از سال ۶۶ تاکنون و اتفاقاتی که در حال حاضر در عوامیه عربستان در سکوت در حال رخ دادن است وفتی به این سفر می‌روند سوغات از این کشور خریداری نکنند.

فلاح اضافه کرد:خوشبختانه استقبال خوبی از این کمپین صورت گرفت و توانستیم حجاج را قانع کنیم که بیشتر آن‌ها دلایل دانشجویان را برای عدم خرید سوغات پذیرفتند.

وی یادآور شد: پس از اعزام حجاج این کمپین را بین مردم می‌آوریم تا مردم کالاهایی را که عربستان در تولید و سودآن مشارکت دارد را خریداری نکنند و آن‌ها را تحریم کنند.دلایل مختلفی داریم، چون غیر از اعزام حجاج سود کلانی از طریق سوغات و واردات کالا نصیب عربستان می‌شود.

قلاح اظهار داشت: این کمپین توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر راه اندازی شده اما در ادامه سایر دانشگاهها نیز به کمک دانشجویان امیرکبیر می‌آیند.

کاروان طریق القدس

آرشیو